Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Používání myčky na nádobí – efektivní způsob, který je šetrný k životnímu prostředí

Domácnost

Chcete mít nádobí čisté jako vlastní svědomí? Zjišťujeme, jak Vám mohou nové Dish Drops TM Tablety do myčky na nádobí pomoci šetrně se chovat k nádobí, myčce i planetě.

Každé rozhodnutí, které učiníte, má vliv na životní prostředí. Jelikož plasty škodí našim oceánů a celá další řada nežádoucích látek se dostává do prostředí, kam nepatří, je důležité volit správné výrobky. Včetně tablet do myčky na nádobí. Volba správné tablety může být stejně tak důležitá, jako volba správné myčky. Proč?

Každá kapka pomáhá

V udržitelnosti hraje roli každá drobnost. Zásadní jsou použité složky, výroba i obal daného výrobku.

Dalším důležitým aspektem jsou odpady, na které se často zapomíná. U Dish Drops™ Tablet do myčky na nádobí se můžete spolehnout na účinné mytí – bez viditelné koroze skla při mytí v měkké vodě nebo vodního kamene při mytí v tvrdé vodě. Odpadá tedy nutnost opětovného mytí, které může nádobí trvale poškodit a odsoudit ho k předčasné likvidaci.

© Getty Images

Je snadné vybrat si správně – stačí jen hledat takové možnosti, které nabízejí vyvážený poměr mezi ekologičností a účinností. Například nové a vylepšené Dish Drops™ Tablety do myčky na nádobí, které jsou ekologičtější než v minulosti a zároveň nabízejí vyšší účinnost.

Vysoce koncentrované složení „vše v jednom“ obsahuje vše, co lze od prémiového výrobku očekávat. Díky svému složení dosahují tablety skvělých výsledků a nádobí není nutno předmývat. Tablety jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň účinné už při 40 °C. Navíc je každá tableta zabalena do ve vodě rozpustného obalu. Krabice na tablety je vyrobena z recyklovatelného kartonu s certifikací organizace FSC (Forest Stewardship Council). Není to špatný způsob, jak si zajistit svědomí čisté jako Vaše nádobí.

© Getty Images

Ekologické tipy na mytí nádobí

Chcete se dozvědět, jak můžete ještě více zmenšit svoji ekologickou stopu?


1. Vždy se ujistěte, že je Vaše myčka plná.

Naplněná myčka snižuje počet várek nádobí, které se týdně myje, a to šetří energii i vodu.


2. Nádobí předem neoplachujte.

Odstraňte zbytky jídla, ale nádobí před umístěním do myčky neoplachujte. Tablety Dish Drops™ jsou vyvinuty tak, aby smyly zbytky jídla i mastnotu. Oplachování nádobí obvykle představuje zbytečný krok a plýtvání vodou.


3. Vždy se ujistěte, že jsou čisté filtry a rotující ramena myčky.

Účinnost mytí zvýšíte pravidelným čistěním a kontrolou filtrů a rotujících ramen v myčce.


4. Snižte teplotu.

Když snížíte teplotu mytí z vysoké na střední, snížíte také spotřebu energie.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím