Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Skutečný znalec čaje a kávy je zpět!

Domácnost

iCook™ Rychlovarná konvice s digitální dotykovou regulací teploty z limitované edice je zpět! Je to stylový přístroj, který potřebuje každá moderní kuchyň i milovník čaje.

Na konci 19. století, kdy se Anglie vzpamatovávala z velké sněhové bouře a kdy byl patentován první eskalátor, se světu představila první elektrická konvice. Byla sice mohutná a těžká a uvařit vodu trvalo 12 minut, odstartovala však revoluci elektrických konvic.

Za téměř 130 let urazila skromná konvice obrovský kus cesty. iCook Rychlovarná konvice s digitální dotykovou regulací teploty z limitované edice dnes představuje nejnovější krok v přerodu z nepraktického experimentu v nepostradatelného kuchyňského společníka. Konvice se vyznačuje protiskluzovou ergonomickou rukojetí s dvojitou tepelnou izolací bez obsahu BPA a nerezovou vnitřní částí, takže voda nepřichází do styku s žádnými plasty. Dotykový ovládací panel s odečtem teploty v reálném čase navíc zajistí, že si pokaždé připravíte dokonalý šálek čaje nebo kávy. Odteď si můžete doma vychutnat profesionálně připravenou kávu a čaj, kdykoli budete chtít!

Někdo to rád (méně) horké

Malíček nahoru nebo dolů? Mléko, smetana nebo citron? Zelený, bílý nebo rooibos? Pití čaje je žhavým tématem k diskusi – a to doslova. Všichni bez výjimky však souhlasí s tím, že bez ohledu na druh čaje je třeba použít vodu o správné teplotě. Je to proto, že čaje s jemnými lístky jsou lepší, když se louhují při nižších teplotách, zatímco silnější z rostlin s tvrdším povrchem vyžadují přípravu odvaru při vyšší teplotě.

Bez ohledu na druh čaje naštěstí zajistí elegantní iCook Rychlovarná konvice dokonalou přípravu. S pomocí digitálního dotykového ovládacího panelu, možnosti regulace teploty s funkcí udržování teploty a odečtu teploty v reálném čase si můžete nastavit přesnou teplotu. Jediné, co pro přípravu dokonalého čaje potřebujete udělat, je dodržovat tyto pokyny:

  1. Zelený čaj – louhujte po dobu 2–4 minut při teplotě 70–80 °C

  2. Bílý čaj – louhujte po dobu 4–6 minut při teplotě 80 °C

  3. Čaj oolong – louhujte po dobu 5–8 minut při teplotě 90 °C

  4. Černý čaj – louhujte po dobou 4–6 minut při teplotě 100 °C

  5. Čaj rooibos – louhujte po dobu 6 minut při teplotě 100 °C

Nejen čaj

I další nápoje, nejen čaj, si při přípravě vyžadují dodržování správné teploty. Horkou vodu s citronem je například nejlepší připravovat při nižší teplotě. Podobně i kávová zrnka ze sebe vydají to nejlepší při 90 °C.

iCook Rychlovarná konvice s digitální dotykovou regulací teploty Vám nabízí vše, co můžete potřebovat – počínaje vlažnou pitnou vodou (při 40 °C je neodolatelná) a konče dokonalým čajem i kávou. Nezapomeňte, že se jedná o časově omezenou nabídku a konvice bude v prodeji jen do vyprodání zásob. Neotálejte tedy příliš dlouho!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím