Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Úklid domácnosti šetrný k životnímu prostředí

Domácnost

Značka Amway Home nabízí ekologická řešení pro Vaši domácnost.

Zajistěte si čistotu ve svých domovech díky pravidelnému týdennímu režimu. Pokud nechcete vše dělat najednou, můžete si jednotlivé dny rozdělit podle místností nebo úkolů: např. kuchyni uklízet v úterý, vytírat ve čtvrtek a prát v neděli. Úklid bude rychlejší, pokud se nejdříve zbavíte nepořádku a dáte všechny věci na svá místa. Pro úklid domácnosti také doporučujeme sestavit si seznam s jednotlivými úkoly pro každou místnost.

Kolekce Amway Home má odpověď téměř na každý úkol v domácnosti v podobě výrobků, které obsahují patentovanou technologii Bioquest Formula™. Tato technologie nabízí účinné a koncentrované řešení s aktivními složkami namísto prázdných plnidel a vody, a Vy tak z menšího množství výrobku získáte více. Výrobky s naší technologií Bioquest Formula™ jsou zcela biologicky odbouratelné, což znamená, že se rozkládají přirozeným způsobem, a jsou dermatologicky testované, a proto i šetrné k Vaší pokožce.

Udržitelné výrobky

Výrobky Amway Home mají certifikát AISE – Charty pro udržitelný úklid. Všechny výrobky zmíněné v tomto článku také mají certifikát Safer Choice udělovaný Agenturou na ochranu životního prostředí USA. Program Safer Choice se zaměřuje na výrobky, které mají vlastnosti s pozitivnějšími účinky na lidské zdraví a životní prostředí než běžné výrobky stejného typu.

© Getty Images

Hledáte inspiraci? Zde uvádíme příklad týdenního rozpisu úklidu jednotlivých místností pro Vaši inspiraci včetně ekologicky šetrných výrobků Amway, které budete potřebovat.

1. den: kuchyň

Chcete-li se vyhnout usazení špíny a nečistot, je dobré si zvyknout kuchyň jednou týdně pečlivě umýt a vytřít. Namísto papírových utěrek používejte opakovaně použitelné houbičky a hadříky, snížíte tím množství odpadů. Nezapomeňte na plochy, které Vám mohou na první pohled zůstat skryty, například vnitřní části ledničky a trouby. Jsou to místa, kde má špína tendenci se usazovat, a pokud jim nebudete věnovat pozornost, časem bude odstranění usazené špíny těžší.

Pro jednolité a omyvatelné povrchy, jako jsou pracovní desky, varné desky, kuchyňské přístroje, dřezy a lednice, doporučujeme používat L.O.C.™ Kuchyňský čisticí prostředek. Je to intenzivní přípravek s citrusovou vůní, který je dostatečně účinný, aby si poradil s tou nejodolnější mastnotou a špínou. Díky koncentrovanému složení nabízí tento výrobek vysokou kvalitu za dobrou cenu. 500ml láhev vydrží stejně dlouho jako čtyři běžné láhve čisticího přípravku s rozprašovačem. Neobsahuje fosfáty, silné kyseliny, zásady ani bělidla na bázi chlóru – nevdechujete tedy žádné škodlivé výpary a Vaše pokožka nepřichází do styku s intenzivními chemikáliemi.

Na troubu použijte AMWAY™ Čisticí přípravek na trouby. Jeho jedinečná gelová konzistence změkčuje, uvolňuje a rozpouští mastnotu a připečené zbytky potravin, takže je pak stačí jen setřít. Čisticí přípravek obsahuje praktický kartáček, který Vám čištění usnadní.

2. den: koupelny

Při úklidu koupelny obvykle potřebujete řadu různých výrobků, a proto je dobré si je všechny předem nachystat. Na většinu povrchů, včetně obkladů, porcelánových, plastových a nerezových povrchů, doporučujeme použít L.O.C.™ Čisticí prostředek pro koupelny. Pokud myjete jen obklady, můžete použít jen SA8™ Univerzální bělicí prostředek. Je dostatečně účinný na to, aby odstranil skvrny od tvrdé vody, ale zároveň dostatečně jemný, aby obklady nepoškrábal. Tento koncentrovaný přípravek snadno rozpouští mýdlové usazeniny a jednoduše se oplachuje, aniž by na povrchu zanechal šmouhy. A jako bonus obsahuje L.O.C.™ Čisticí prostředek pro koupelny kyselinu citronovou získanou z obnovitelných zdrojů.

Na toaletu doporučujeme L.O.C.™ Čisticí prostředek na toalety, který neobsahuje fosfáty ani chlor a zaručeně odstraní vodní kámen a další skvrny. Organické kyseliny pomáhají odstranit nejodolnější kruhy po obvodu mísy a působí i pod hladinou vody, kde rozpouštějí minerální usazeniny z tvrdé vody. Svěží vůně pochází z deodorační složky NEUTRALODOR™, která pomáhá eliminovat nepříjemné pachy. Výrobek je zcela bezpečný pro septiky a kanalizační systémy.

© Getty Images

3. den: obývací pokoj a jídelna

Pokud Vás děsí úklid velkých místností, představte si prostor jako mřížku. Díky ní můžete postupovat shora dolů a od stěny ke stěně a vyhnout se dvojímu čištění stejného místa. Chcete-li si ulehčit vytírání, podlahu nejprve zameťte nebo vysajte, abyste odstranili vlasy a další nečistoty.

Na povrchy, kterým neublíží voda, doporučujeme L.O.C.™ Víceúčelový čisticí prostředek. Tento biologicky odbouratelný čisticí prostředek využívá k odstranění nečistot a dalších zbytků složky přírodního původu. A nejlepší na něm je, že ho nemusíte oplachovat, takže tento krok můžete vynechat.

Na čištění skleněných oken, zrcadel a televizních obrazovek doporučujeme L.O.C.™ Čisticí prostředek na sklo. Přírodní složky na rostlinné bázi dokážou na skleněných površích zázraky a dodají jim krásný lesk beze šmouh. Stačí výrobek nastříkat na povrch a otřít do sucha!

4. den: prádelna

Snižte spotřebu vody a energie tím, že pračku zapnete, až bude plná. Pokud je prádlo znečištěné jen mírně, nastavte míru znečištění na „lehkou“, čímž zkrátíte dobu praní a ušetříte energii. Při praní mějte na paměti, že všechny prací prostředky Amway Home působí nejlépe při teplotě 15 °C.

Na jemné tkaniny, jako je hedvábí, vlna nebo sportovní oblečení se speciální úpravou, doporučujeme SA8™ Delicate Jemný tekutý prací prostředek. K odstranění skvrn z jemného prádla využívá rostlinné složky a zároveň zanechává svěží vůni. Lze jej použít k praní v ruce i v pračce. Jeho složení se vyznačuje sníženou pěnivostí, proto není třeba prádlo opakovaně máchat, a při ručním praní tak šetří čas a energii.

Na svěží bílé textilie nebo pro posílení účinku pracích prostředků při současné šetrnosti k barvám doporučujeme SA8™ Univerzální bělicí prostředek. Tento účinný výrobek používá k čištění bělidlo na bázi kyslíku, nikoli chloru. Je to také univerzální čisticí prostředek, který lze použít na skvrny v celém domě včetně koberců.

Pokud hledáte něco jiného, prohlédněte si kolekci pracích prostředků Amway Home . Široká nabídka jistě vyhoví každému požadavku.

Díky organizovanému týdennímu úklidu a arzenálu čisticích prostředků Amway Home se může profesionálem v udržování zářivé domácnosti stát každý! Při používání čisticích prostředků Amway Home mějte na paměti, že k dosažení vysokého účinku stačí malé množství přípravku. Přečtěte si etiketu na každém výrobku a použijte správné množství.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím