Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Zdravé stravování může být snadné!

Domácnost

Několik vědomých změn během dne může pozitivně ovlivnit Váš jídelníček a celkovou pohodu.

Stravovat se po celý den zdravě není vždy snadné. Určitě se o to ale všichni snažíme. Zde pro Vás máme tipy na to, jak si během dne vybírat zdravá jídla.

Vyvážený začátek dne

K snídani to nejlepší, že? Ale ne vždy je to také to nejdravější… Oblíbené snídaně, jako jsou kukuřičné lupínky nebo pečivo, jsou často plné cukru, který Vás na dlouho nenasytí, a zpracované masné výrobky, jako je slanina a párky, jsou zase sodíkové bomby. Snídaně však může být lehká, vydatná a zdravá zároveň.

Pokud si ráno dáváte rádi něco slaného, udělejte si omeletu se zeleninou. Skvělou volbou jsou také sendviče, pokud ovšem zvolíte celozrnné pečivo. Pro ty, kdo hned po probuzení vyrážejí na cestu, jsou ideální snídaní bodykey by Nutrilite™ Tyčinky – náhrady jídla pro kontrolu hmotnosti, protože se snadno konzumují, jsou chutné a plné vitaminů a minerálních látek. Pokud ráno dostanete chuť na něco sladkého, volte ovesnou kaši, domácí granolu nebo smoothie . Ke každému z těchto jídel můžete přidat krásně krémové mandlové máslo, které se naučíte připravovat zde . Nejenže dodá pokrmu lahodnou oříškovou chuť, ale zasytí Vás také na delší dobu.

© Stockfood

Návod na přípravu mandlového másla najdete v Amagramu, nebo si recept stáhněte ve formátu PDF / ePub.

Příprava zdravého oběda

Klíčem k přípravě chutných lehkých obědů (samozřejmě hned po čerstvých surovinách!) je výběr správného kuchyňského nádobí. Vše začíná a končí u správné pánve. Nepřilnavá pánev je vždy tou správnou volbou, protože při vaření na ní se vyhnete přebytečnému množství oleje a jídlo přitom bude lahodně křupavé a opečené. Proto když si připravujete oběd na další den, na celý týden dopředu nebo na aktuální den, bude Vám dokonalým společníkem iCook™ Pánev s nepřilnavým povrchem. Používejte ji k přípravě teplých salátů, grilovaných sendvičů, panini, wrapů, nudlí a dalších pokrmů. Je odolná a snadno se čistí.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Svačinky, které neuškodí

Možná jste slyšeli, že dávat si tu a tam něco malého k snědku je nezdravý zlozvyk, kterého byste se měli zbavit, ale upřímně řečeno, záleží na tom, jaké dobroty si dopřáváte. Pokud se rozhodnete pro zpracované potraviny, jako jsou chipsy, sušenky a cukrovinky, zatěžujete samozřejmě organismus jednoduchými sacharidy, které mají nízkou výživovou hodnotu, a příliš velkým množstvím přidaného cukru a soli. Nehledě na to, že Vás na dlouho nenasytí. To však není jediná možnost.

Při nákupu pochutin si vybírejte oříšky nebo oblíbenou směs sušeného ovoce a ořechů a přiberte i čerstvé ovoce, které se dá snadno konzumovat na cestách, například banány a jablka. Skvělou svačinou mohou být také mléčné výrobky, jako je jogurt a sýr, protože jsou poměrně syté. A co to mandlové máslo, o kterém jsme se zmínili již dříve? Namažte si ho na chléb, posypte Nutrilite™ Fiber Powder Vlákninou v prášku , nebo si ho dejte jen tak – nebudeme Vám nic vyčítat!

Jednoduché nápady na přípravu zdravé večeře

Uvařit večeři je samo o sobě docela náročné, ale připravit ji tak, aby byla zdravá a vyvážená, je ještě náročnější. S několika drobnými úpravami to ale určitě půjde.

Především se při plánování večeří snažte častěji volit bezmasé varianty. Obohaťte své jídlo o jiné zdroje bílkovin, které máte rádi, jako jsou vejce, luštěniny nebo Nutrilite™ All Plant Protein , který obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin. Zkuste přimíchat jednu odměrku do tohoto lahodného lilkového salátu!

© Stockfood

Návod na přípravu lilkového salátu najdete v Amagramu, nebo si recept stáhněte ve formátu PDF / ePub.

Další možností, jak vylepšit večeři, je zvolit celozrnnou variantu. Pokud jde o těstoviny, housky na hamburgery nebo jiné moučné výrobky, snažte se vyhýbat rafinovaným variantám a používejte co možná nejpřírodnější potraviny.

A nakonec, stejně jako u obědů, volte vždy správné nádobí. Věrným pomocníkem při vaření čehokoli zdravého Vám jsou iCook Pánve s nepřilnavým povrchem, které se dodávají ve dvou různých velikostech, 24 cm 28 cm .

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím