Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Ať se Váš domov leskne čistotou!

Domácnost

Odstraňování odolných skvrn po celém domě nebude tak úmorné, pokud budete mít po ruce SA8 Univerzální bělicí prostředek.

Víme, že úklid pro Vás není nic nového. A když má Váš domov vypadat jako z cukru, jistě máte v rukávu pár triků, jak toho dosáhnout. Starat se o místo, kde žijeme, je ostatně důležité pro naše zdraví a celkovou kondici. Stalo se Vám však někdy, že Vás trápila těžko odstranitelná skvrna a kladli jste si otázku, jak se jí zbavit?

Máme pro Vás dobrou zprávu – účinnou tajnou čisticí zbraní je SA8™ Univerzální bělicí prostředek. Tento čisticí prostředek na bázi kyslíku je ideální nejen k rozjasnění prádla, ale také k odstraňování odolných skvrn. Přestože sám o sobě není víceúčelovým čisticím prostředkem, je velmi účinný na určité části domu.

Nabízíme několik způsobů, jak pomocí SA8 Univerzálního bělicího prostředku svůj domov krásně vyčistit:

1. Odstraňte skvrny od čaje a kávy

© iStockphoto

Do zašpiněných hrnků a konvic na čaj a kávu nalijte vroucí vodu. Rozpusťte v ní 5 ml bělidla a nechte hodinu působit. Poté důkladně opláchněte a uvidíte, jak budou zářivě čisté!

2. Vydrhněte dřevěnou podlahu

Použijte SA8 Univerzální bělicí prostředek k oživení povrchu Vaší terasy. Přidejte 35 ml bělidla do 4 litrů vody a pomocí láhve s rozprašovačem nebo kbelíku naneste na dřevěný povrch. Nechte působit 5–30 minut, ale nenechte povrch zaschnout. Pak podlahu vydrhněte kartáčem a opláchněte vodou.

3. Odstraňte nečistoty ve spárách mezi dlaždicemi

Čištění spár může být rychlé a snadné. Smíchejte 70 ml SA8 Univerzálního bělicího prostředku se 30 ml vody a vytvořte pastu. V gumových rukavicích ji naneste do spár. Nechte směs hodinu působit, pak vydrhněte, opláchněte a nechte uschnout.

© Getty Images

4. Vyčistěte pracovní desku kuchyňské linky

SA8 Univerzální bělicí prostředek lze také použít k vydrhnutí pracovní desky kuchyňské linky. Stačí nasypat prášek přímo na povrch a vydrhnout ho vlhkou houbičkou nebo hadříkem. Poté důkladně opláchněte čistou vodou.

5. Odstraňte nepříjemné pachy z odpadkového koše

Ať už koš používáte na běžný odpad nebo zapáchající plenky, bělidlo SA8 Vám může pomoci. Smíchejte 45 ml bělidla s litrem vody a roztok použijte k umytí vnitřní i vnější strany odpadkového koše. Pak ihned opláchněte vodou a před použitím nechte volně na vzduchu uschnout.

Extra tipy

Než se pustíte do velkého úklidu, chtěli bychom Vás upozornit na několik věcí, které byste měli mít na paměti, pokud jde o bělidlo na bázi kyslíku:

  1. Přestože je bělidlo na bázi kyslíku univerzální, nenahrazuje každodenní víceúčelový čisticí prostředek. Pokud tedy jde o běžnou údržbu domácnosti, používejte běžné čisticí prostředky a po bělidle sáhněte až tehdy, když se setkáte s těžko odstranitelnými skvrnami.

  2. Kdykoli smícháváte bělidlo s vodou, doporučujeme použít teplou až horkou vodu, abyste měli jistotu, že se prášek důkladně rozpustí.

  3. Některé skvrny mohou vyžadovat silnější, delší, nebo dokonce opakovanou aplikaci. Vždy však začínejte s nejslabším roztokem a podle potřeby jeho koncentraci zvyšujte.

  4. Přestože je bělidlo na bázi kyslíku netoxické, když ho chcete používat delší dobu, měli byste mít na rukou rukavice na ochranu pokožky před podrážděním.

Proč SA8 Univerzální bělicí prostředek?

SA8 Univerzální bělicí prostředek nejenže neobsahuje chlor a je šetrný k barvám, ale nabízí také výjimečnou účinnost při čištění celé škály textilií. Neobsahuje fosfáty, barviva, EDTA ani NTA a je biologicky odbouratelný. SA8 Univerzální bělicí prostředek se dodává v ekologickém kartonovém obalu, takže je skvělou volbou pro každého, kdo má zájem o udržitelnější chod domácnosti.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím