Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Ryan McMahill

Náš nový hrdina v kuchyni

Domácnost

Nechte se inspirovat chutnými a zdravými jídly připraveními na iCookTM Pánvích s nepřilnavým povrchem

Jídlo a jeho příprava nám zabírá podstatnou část dne. Protože více pracujeme z domova, je právě teď ten nejlepší čas na hledání nových způsobů, jak načerpat inspiraci pro nové recepty a jak si vaření (a mytí nádobí) urychlit a usnadnit. Seznamte se s nedoceněným hrdinou kuchyně, který dokáže umocnit chutě Vašich pokrmů, zjednodušit jejich přípravu a omezit nutnost používání tuků. Asi se ptáte, co to je za věc, která to všechno zvládne. Samozřejmě, že to je pánev s nepřilnavým povrchem.

Jakmile začnete používat naše nové vysoce kvalitní iCook Pánve s nepřilnavým povrchem, Váš kuchařský život už nikdy nebude jako dřív. Nechte se inspirovat bezpočtem receptů a provařte se ke zdravějším a výživnějším pokrmům pro jakoukoli část dne. Toto jsou hlavní důvody, proč by se pánev s nepřilnavým povrchem měla stát základním vybavením každé kuchyně.

  1. Bez oleje a tuku, nebo jen s nepatrným množstvím – vychutnejte si stejné pokrmy bez použití oleje nebo jen s nepatrným množstvím oleje či másla. Jak naznačuje název, nepřilnavý povrch zabraňuje tomu, abych se jídlo přichytilo k nádobí, ale zároveň se celý pokrm dostatečně provaří. To znamená, že si můžete vychutnat tu samou skvělou chuť, ale bez zbytečných tuků!

  2. Rovnoměrné rozvádění tepla – díky rovnoměrnému rozložení tepla se pánev vždy i rovnoměrně rozehřeje na stejnou teplotu. To znamená, že Vás v pokrmu nepřekvapí studené či nedovařené kousky.

  3. Snadnější příprava – iCook Pánev s nepřilnavým povrchem usnadňuje práci všem, koho při přípravě vyrušují telefonáty, děti nebo jiné povinnosti. Nepřilnavé vlastnosti znamenají méně přichycených pokrmů a větší flexibilitu při práci s omáčkami, těsty nebo vaječnými pokrmy.

  4. Snadné mytí – nikdo nemá rád černou lepkavou špínu, která často doprovází grilování. Zapomeňte na namáčení pánví přes noc, abyste je zbavili připečené špíny, nebo utrpení při nekonečném namáhavém drhnutí – iCook Pánev s nepřilnavým povrchem nedovolí, aby se jídlo přichytilo. Snadno ji umyjete a snadno si ji i oblíbíte.

Kromě toho si můžete vychutnat všestrannost iCook Pánví s nepřilnavým povrchem. Smažené nebo obalované pokrmy se v pánvi s nepřilnavým povrchem snadněji udrží pohromadě a díky rovnoměrnému rozložení tepla bude celý pokrm hotový v jeden okamžik. Pusťte se do restování zeleniny, vaření ryby v páře, smažení omelet, pomalého dušení curry omáček nebo dokonce do přípravy lahodné pizzy – nikdy Vám nedojdou nápady, které by iCook Pánev s nepřilnavým povrchem nezvládla. Naše databáze receptů iCook obsahuje spoustu nápadů, díky kterým můžete být ještě na dlouhou dobu šampionem kuchyně. Vyzkoušejte naše dva nejnovější recepty, ve kterých využijete nové iCook Pánve s nepřilnavým povrchem: šakšuku a lahodné lívance!

Nadýchané lívance s mascarpone a borůvkami

Lívance si zamilují děti i dospělí, ať je připravíte ke snídani nebo jako zákusek! Krémové mascarpone s citronem a kardamonem změní tento recept na skutečný hit! Hledáte-li zdravější variantu, použijte místo mascarpone řecký jogurt – je stejně tak chutný.

Návod na přípravu nadýchaných lívanců najdete v Amagramu, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Šakšuka

Víte, že šakšuka v arabštině znamená „směs“? Tento pokrm se v kulturách kolem Středozemního moře připravuje po staletí a je k tomu dobrý důvod – jeho šťavnatý základ plný chutí je prostě vynikající! Vychutnejte si šakšuku k brunchi kdykoli během dne!

Návod na přípravu šakšuky najdete v Amagramu, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím