Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Dokonalé nádobí do každé kuchyně

Domácnost

Ať jste zručný kuchař nebo začátečník, pánev s nepřilnavým povrchem je nezbytným vybavením každé kuchyně. iCook má pro Vás naštěstí dvě dokonalá řešení!

Chceme-li ke snídani, obědu, večeři – a co si budeme nalhávat – i kdykoli mezitím uvařit chutný teplý pokrm, neexistuje univerzálnější nádobí než kvalitní pánev s nepřilnavým povrchem. Dobrá pánev zvládne vše: od nejjednodušších pokrmů, jakými jsou míchaná vajíčka, až po mistrovské dílo v podobě dokonale opečeného lososa, z něhož se člověku sbíhají sliny. Připravili jsme několik skvělých nových receptů, které dokazují, jak jsou nové iCook Pánve s nepřilnavým dnem univerzální. Než Vám je ale prozradíme, podívejme se v rychlosti na to, proč jsou nové přírůstky do rodiny iCook tak skvělé.

Nové pánve s úžasnými novými vlastnostmi

Nové iCook Pánve s nepřilnavým povrchem jsou k dispozici ve dvou velikostech: 24 cm a 28 cm . Díky vyztužení titanem je nepřilnavý povrch pětkrát odolnější proti poškrábání než předchozí generace iCook Pánví s nepřilnavým povrchem. Díky nepřilnavým vlastnostem nebudou na pánvi zůstávat přilepené kousky jídla; bez námahy z ní smyjete i zaschlé těsto na palačinky. A jak je to s různými druhy varných desek, které se dnes používají? Není třeba se obávat. Pánve lze používat na plynových, elektrických i indukčních deskách a dokonce i v troubě až do teploty 200 °C.

Ideální pro zdravé vaření

Pokud chcete pro sebe a svou rodinu vařit zdravěji, nebo si chcete splnit novoroční předsevzetí, tyto pánve Vám pomohou připravit zdravé a chutné pokrmy. Díky nepřilnavému povrchu můžete vařit zcela bez oleje nebo jen s velmi malým množstvím oleje. To je dokonalá volba pro zdravá nízkotučná jídla.

Když už jsme se zmínili o zdravé stravě, s radostí Vám představujeme tři nové báječné recepty, které jsou stvořené pro přípravu právě v nové iCook Pánvi s nepřilnavým povrchem. Vyzkoušejte je a zjistíte, jak univerzální mohou kvalitní pánve s nepřilnavým povrchem být. Uvidíme, který z nich se stane Vaším oblíbeným.

Žampionová omeleta s mozzarellou a řeřichou

Tato omeleta se skvěle hodí ke snídani nebo brunchi. Je plná chutných ingrediencí, které jsou snadno dostupné, a pokud potřebujete zvýšit příjem vlákniny, stačí jen do těsta přimíchat NUTRILITE™ Fiber Powder Vlákninu v prášku.

© Shutterstock

Návod na přípravu žampionové omelety s mozzarellou a řeřichou najdete v Amagramu Online, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Žampionová pizza Margherita

Pokud si chcete trochu dopřát, skvělou volbou bývá pizza. Kdo by si byl pomyslel, že se dá pizza připravit na pánvi? Dobrá zpráva je, že je to nejen možné, ale překvapivě i rychlé a snadné. Tato žampionová pizza patří k našim nejoblíbenějším, ale kteroukoli z uvedených ingrediencí můžete zaměnit za tu, kterou máte na pizze rádi Vy.

© Shutterstock

Návod na přípravu žampionové pizzy Margherita najdete v Amagramu Online, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Kuřecí curry

V tomto pokrmu se dokonale snoubí chuť koření, citrusů a ostrého zázvoru. Snadno ho připravíte k večeři ve všední den, ale zcela jistě udělá dojem i na Vaši návštěvu!

© Shutterstock

Návod na přípravu kuřecího curry najdete v Amagramu Online, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím