Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

Příprava jídla jako od šéfkuchaře!

Domácnost

Přáli jste si někdy, abyste měli více času na zábavu – a chutnější jídla připravená raz dva? Seznamte se s přístupem, který šetří čas a nabízí Vám obojí, a to vše právě včas do nového roku!

Jste připraveni zahájit nový rok zdravým přístupem a výživnými recepty, které Vám zároveň ušetří čas? Máme pro Vás řešení, které toto vše splňuje. Při přípravě jídla můžete během týdne ušetřit spoustu času a zároveň získáte příležitost zvýšit si příjem vitaminů a minerálních látek. I když trávíte více času prací z domova, nemusí to nutně znamenat, že máte více času.

Příprava a uchovávání jídel Vám zkrátí čas, který trávíte v kuchyni, a zároveň můžete snadněji a bez velké námahy konzumovat zdravou domácí stravu. Navíc ušetříte na týdenních výdajích tím, že omezíte množství jídla, které si objednáváte s sebou nebo prostřednictvím donášky. Skvělé jídlo, více času a skvělý nový přístup? To zní jako výhra ve všech ohledech.

Zamilujte si přípravu jídla

Prvním a nejdůležitějším krokem v přípravě jídla je nastavení pravidelného týdenního režimu. Označte si v kalendáři vhodný čas, například nedělní odpoledne, kdy si najdete recepty, nakoupíte suroviny a samozřejmě jídla i připravíte. Po uvaření celé hostiny nechte pokrmy 1–2 hodiny vychladnout téměř až na pokojovou teplotu a uschovejte v uzavřených nádobách v lednici – klidně i v  iCook mísách s víky .

Obecně lze říci, že hovězí, kuřecí nebo těstoviny lze v lednici před konzumací bezpečně skladovat po dobu 3–4 dnů a většinu salátů zhruba 5 dnů. Pokud si chcete připravit jídla na delší dobu, stačí je dát do mrazáku! Při ohřívání jídel se vyhněte ohřevu v plastových nádobách v mikrovlnné troubě a zmražená jídla nezapomeňte před ohřátím nechat rozmrazit.

Při výběru volte jídla, která Vás po první porci neomrzí, samozřejmě mají i spoustu živin a dobijí Vás při zaneprázdněném životním stylu energií. A protože chutná jídla nemusejí být vždy výživná, inspirujte se naší databází receptů ! Některá jídla obsahují i výrobky Nutrilite, což Vám pomůže doplnit chybějící živiny. Vychutnejte si například tři rozpustné vlákniny z různých rostlinných zdrojů díky Nutrilite Fibre Powder Vláknině v prášku , nebo se vybavte všemi devíti esenciálními aminokyselinami, které jsou stavebními kameny pro život, tak, že do svého jídelníčku zařadíte Nutrilite All Plant Protein. Pokud jste připraveni zahájit nový režim přípravy jídel, podívejte se na tři lahodné pokrmy níže a použijte je k tomu, abyste se domů nevraceli vyčerpaní a nečekala Vás tam prázdná lednice!

Chia pudink

Tento super snadný recept k snídani, který se skládá ze tří surovin, je přirozeně bohatý na vlákninu. A když do něj přidáte Nutrilite All Plant Protein, získáte další podporu v podobě živin. Různých zajímavých chutí dosáhnete přidáním rozmanitých druhů ovoce, müsli nebo lahodného kompotu. A nejlepší na tom je, že je to naprosto zdravý dezert!

© Stocksy

Návod na přípravu chia pudinku najdete v Amagramu Online, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Polévka s mrkví a zázvorem

Tato dokonalá polévka na zahřátí je vhodná pro vegany, vegetariány a kohokoli dalšího, kdo miluje mrkev. Obsahuje spoustu čerstvé zeleniny a špetku zázvoru, který ji dokonale okoření. Skvěle se hodí ke zmrazení a k uchování na skutečně zaneprázdněné týdny!

© StockFood

Návod na přípravu polévky s mrkví a zázvorem najdete v Amagramu Online, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Pečené kuře se zeleninou

Tato lahodná pečeně nevyžaduje mnoho nádobí a chutná tak skvěle, že si budete chtít přidat! Pokud si chcete uchovat zeleninu skutečně čerstvou, okořeňte ji a uchovejte v lednici v  iCook misce s víkem . Pak bude stačit, abyste již nakrájené kousky zeleniny přendali na plech a upekli je. To platí i pro blanšírovanou brokolici!

© StockFood

Návod na přípravu pečeného kuřete se zeleninou najdete v Amagramu Online, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Je to takto snadné – vyberte si recept, připravte jídlo a svůj drahocenný čas můžete trávit tím, co Vás nejvíc baví. Dobrou chuť!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím