Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Může Vám technologie vyčistit vodu?

Domácnost

Počínaje hubením bakterií a konče minimalizací spotřeby energie, technologie eSpring Zařízení na úpravu pitné vody je to, co jej činí jedinečným. Zde je vše, co potřebujete vědět…

Dostali jsme otázky. Důležité otázky. Otázky jako: „Co má UV lampa do činění s bakteriemi?“ a „Je teď technologie na filtraci vody chytřejší?“ a „Díky které technologii bude voda bezpečnější – a proč?“ Proto jsme požádali Billa Stonera, který ve společnosti Amway zastává funkci manažera vývoje zařízení na úpravu pitné vody, aby nám tyto otázky zodpověděl a vysvětlil eSpring Zařízení na úpravu pitné vody, aby Vám pomohl lépe se rozhodovat v zájmu Vás i Vašich blízkých.

Otázka č. 1: Začneme zlehka. Jak eSpring Zařízení na úpravu pitné vody čistí vodu?
Bill:
Stručně řečeno používá jedinečnou kombinaci dvou technologií: UV lampu a aktivovaný uhlíkový filtr. UV lampa hubí patogenní mikroorganismy a brání množení více než 99,9 % choroboplodných bakterií a virů vyskytujících se v pitné vodě. Zahrnuje to nejen patogenní bakterie, polioviry, rotaviry a viry hepatitidy A, ale také oocysty*, kvasinky a plísně, které standardní uhlíkové filtry neodstraní.

Uhlíkový filtr zase účinně snižuje výskyt více než 160 kontaminantů včetně více než 140 potenciálně zdraví škodlivých kontaminantů. Působí tak, aniž by odstraňoval prospěšné minerální látky, jako je vápník, hořčík a fluoridy. Technologie uhlíkového filtru a UV lampy společně účinně odstraňuje více než 99,9 % bakterií, virů a kontaminantů.


* Eliminace oocyst UV zářením se týká giardiózy a kryptosporidiózy.

Získejte v tomto novém videu více informací o klíčových technologiích eSpring!

Otázka č. 2: Proč je zařízení eSpring tak jedinečné?
Bill: Je to skvělý systém s mnoha výhodami, od prostorově úsporného designu až po pokročilé technologie úpravy vody, ale to, co jej opravdu odlišuje, je kombinace UV lampy a aktivovaného uhlíkového filtru. Protože eSpring Zařízení na úpravu pitné vody umožňuje čištění kohoutkové vody dvěma různými způsoby (filtrací a UV zářením), zajišťuje, že filtrovaná pitná voda je bezpečná a skvěle chutná. Srovnatelné systémy filtrace vody, které používají jen jednu z těchto technologií, přicházejí o polovinu hodnoty.

Otázka č. 3: Mohl byste nám říct něco více o uhlíkovém filtru? O jaké druhy kontaminantů se jedná?
Bill:
Je jich spousta. Tolik, že je ani nespočítáme. U eSpring vložky s blokem aktivovaného uhlíku se uvádí 160 filtračních tvrzení, z nichž 140 jsou tvrzení o účincích na zdraví. Uveďme jen několik příkladů kontaminantů, jako je olovo, rtuť, chlor, pesticidy a vedlejší produkty dezinfekce – a mnoho dalších. V podstatě jsou to všechny znečišťující látky, které se mohou objevit v kohoutkové vodě a které nechce pít nikdo z nás.

Otázka č. 4: A co UV záření? Cožpak nestačí záření, které poskytuje slunce? Nebo to je nějaký speciální druh?
Bill:
To je dobrá otázka. Ano, ne všechny druhy ultrafialového záření dokážou takto hubit mikroorganismy, proto by ponechání sklenice nebo džbánu vody na slunci nemělo stejný účinek. Existuje malý rozsah vlnových délek známý jako UV-C záření, který je téměř tak účinný jako dezinfekce. Lampa eSpring je navržena tak, aby využívala tohoto ideálního rozsahu. Chcete-li to vědět přesně, tak ta vlnová délka je 254 nm, ale to nejdůležitější k zapamatování je, že hubí 99,9 % bakterií a virů.

Otázka č. 5: Znamená to, že eSpring musí být připojen ke zdroji elektrické energie? Plýtvá energií?
Bill:
Krátká odpověď zní: ne. Dlouhá odpověď zní, že zařízení používá bezdrátovou technologii eCoupled™, která bezpečně přenáší elektřinu vzduchem, vodou a plastovými komponenty, aniž by někde mělo nechráněné elektrické konektory. Je to energeticky velice úsporné. Když otočíte kohoutkem, technologie okamžitého zapnutí umožní rychlé zapnutí UV lampy eSpring, která zůstane zapnutá ještě o chvilku déle, aby rychle vyčistila i další sklenici vody. Znamená to, že lampa se rozsvítí jen tehdy, když používáte vodu, čímž šetříte energii a můžete si udržet teplotu odpovídající teplotě kohoutkové vody.

Otázka č. 6: Jak často by se měla vložka filtru vyměňovat?
Bill:
Vložku filtru zařízení eSpring je třeba vyměnit po roce, nebo po každých 5 000 litrech podle toho, co nastane dříve. Nemusíte si to však psát do kalendáře, protože budete upozorněni. Technologie inteligentního čipu eSpring sleduje čas a spotřebu vody, aby Vám poskytla přesnou indikaci zbývající životnosti vložky filtru. Upozorní Vás, až bude čas na výměnu.

Otázka č. 7: Co říct závěrem?
Bill:
Na technologii a design zařízení eSpring jsme opravdu hrdí. Umožňuje nenáročnou údržbu a praktickou výměnu vložek filtru, má prostorově úsporný design, funguje s téměř jakýmkoli tlakem vody (i v prostředí s nízkým tlakem), zajišťuje kvalitní úpravu pitné vody a zabraňuje plýtvání vodou. Jednoduše řečeno, eSpring Zařízení na úpravu pitné vody účinně poskytuje čistou a chutnou vodu Vám i Vaší rodině!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím