Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

Pět klíčových výhod značky eSpring

Domácnost

eSpring Zařízení na úpravu pitné vody doslova odfiltruje to špatné a zachová to dobré – tento všestranný výrobek ale nabízí řadu dalších výhod

Voda je základem veškerého života. Zhruba 60 % průměrného dospělého člověka tvoří právě voda. To znamená, že Vy i Vaši nejbližší musíte neustále do svého organismu doplňovat odpovídající množství vody, abyste byli zdraví!

© iStockphoto

Proč používat eSpring? Podívejte se na toto video a dozvíte se více o eSpring Zařízení na úpravu pitné vody a jeho pěti klíčových výhodách pro Vás i Vaši rodinu.

Protože vodu pijeme dennodenně, musíme o ni pečovat a zajistit, aby naše rodina konzumovala a používala vodu, která je zbavena záludných znečišťujících látek. Naštěstí eSpring Zařízení na úpravu pitné vody právě toto dokáže. Filtrace vody toho zvládne hodně, ale jaké jsou klíčové výhody zařízení eSpring? Chcete-li se dozvědět víc, čtěte dál:

1. Odstraňuje to špatné

eSpring Zařízení na úpravu pitné vody účinně odstraňuje více než 160 znečišťujících látek včetně stopového množství mikroplastů, plísní a kovů. Účinně ničí více než 99,99 % choroboplodných bakterií, které se mohou nacházet v pitné vodě. Co to ale přesně znamená pro Vás? Vy i Vaše rodina si můžete neustále pochutnávat na čisté vodě, která skvěle chutná.

2. Ponechává to dobré

Pitná voda obsahuje spoustu pro organismus užitečných minerálních látek a eSpring dokáže tyto důležité živiny, jakými jsou hořčík a vápník, ve vodě zachovat. Můžete si být jistí, že užitečné živiny neuniknou spolu se znečišťujícími látkami.

3. Minimalizuje množství odpadu

Pokud máte eSpring Zařízení na úpravu pitné vody, již nemusíte chodit do obchodu nakupovat balenou vodu. Tím šetříte čas a dlouhodobě snižujete množství odpadu. Nejdůležitější je, že zařízení eSpring neplýtvá vodou.

4. Omezuje spotřebu plastů

Když používáte zařízení eSpring, snižujete spotřebu balené vody a tím i nadměrné používání jednorázových plastů. Nejlepší na tom je, že už nikdy nebudete muset cestovat s vratnými plastovými barely a ani je používat, a tak pomůžete snížit jejich dopad na životní prostředí. Jeden filtr zařízení eSpring ušetří až 5 000 jednolitrových lahví vody.

5. Snadná údržba

Vložku filtru zařízení eSpring je třeba vyměnit po roce nebo po každých 5 000 litrech podle toho, co nastane dříve. Nemějte obavy, o potřebě výměny filtru budete informováni. Nejlepší na tom je, že k výměně filtru je zapotřebí jen minimální úsilí.

Vynikající kvalita s certifikáty eSpring

eSpring je první zařízení na filtraci vody, které získalo certifikát od organizace NSF International* v souladu se standardy NSF/ANSI 42, 53, 55 a 401. Díky těmto certifikátům si můžete být jisti, že zařízení eSpring dodává čistou pitnou vodu Vám i celé Vaší rodině:

  1. Standard 42: Zlepšuje chuť, vůni a vzhled vody.

  2. Standard 53: Odstraňuje olovo a další těkavé organické kontaminanty.

  3. Standard 55: Zajišťuje další čištění dezinfikované veřejné pitné vody.

  4. Standard 401: Odstraňuje kontaminanty pocházející z herbicidů a některých léků na předpis a volně prodejných léků.

Nezapomeňte sledovat další informace – o světě eSpring Vás v několika následujících měsících budeme dál informovat.


*NSF je organizace pro veřejné zdraví a bezpečnost. Je to nezávislý akreditovaný orgán, který testuje, audituje a certifikuje výrobky.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím