Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Dopřejte si kvalitně upravenou vodu z kohoutku

Domácnost

Vychutnejte si báječnou chuť čisté vody

Otočte kohoutkem a napusťte si sklenici vody. Kohoutková voda pro obytné a komerční oblasti prochází mnohokrát průmyslovou filtrací a do určité míry je také upravována pro dosažení lepší chuti a kvality – v závislosti na přesné lokalitě, původním zdroji vody a místních předpisech.

Kvalita vody je také pravidelně přísně sledována, aby se zajistilo, že potenciální kontaminanty nepřekročí bezpečné limity. Naštěstí se tak můžete vyhnout pití "koktejlu", který jste si neobjednali! Některé obecní vodohospodářské orgány do místní vody přidávají kvůli dezinfekci chlor, což má za následek nepříjemnou chuť.

Buďte o krok napřed a nedovolte reziduím těchto kontaminantů, včetně chloru, aby Vám tekly z kohoutku. Díky tomu Vám pak bude voda, již budete pít, chutnat mnohem lépe!

Voda, která Vám teče z kohoutku, musí urazit dlouhou cestu, než se dostane až k Vám domů.

Kudy všudy Vaše voda tekla?

Jakou cestu Vaše místní voda urazí, než ji použijete nebo se jí z kohoutku napijete? Jaké látky skončí v čističkách odpadních vod a musí být zcela extrahovány, než je voda natolik bezpečná, že ji lze přečerpat do potrubí ve Vaší čtvrti a ve Vaší domácnosti nebo v budově, kde pracujete či studujete?

Průmysl: Sem patří rafinérie kovů a továrny vyrábějící vše, co nosíme, jíme, používáme či aplikujeme. Těžké kovy (jako je olovo a rtuť), chemická rozpouštědla i trihalometany mohou potenciálně pronikat z průmyslových závodů do našeho vodovodního systému. Výrobní aktivity každý den produkují malá rezidua kontaminantů, z nichž některá mohou skončit v podzemní vodě a následně musí být zcela odstraněna, aby se zajistilo, že je voda bezpečná, použitelná a pitná. Podrobnosti viz rámeček Přehled kontaminantů.

Farmaceutický průmysl: Léky včetně antibiotik a hormonálních léčiv či přípravků předepisovaných lékaři lidem a veterináři užitkovým zvířatům jsou spotřebovávány a vylučovány do toalet či podzemních vod na průmyslové úrovni.

Zemědělství: Kromě toho, že zemědělci udržují krávy a další skot tučný a plodný pomocí hormonů a v dobrém zdravotním stavu pomocí antibiotik, také ve velkém měřítku používají ochranné prostředky proti škůdcům. Pesticidy a insekticidy se používají k tomu, aby odradily nebo odstranily různé hrozby pro plodiny, přičemž obsahují anorganické chemikálie, které mohou skončit v podzemních vodách.

Domácí přeborník

V čističkách odpadních vod dochází k důslednému filtrování, úpravě a pravidelnému testování, aby se místní voda zbavila těchto látek z průmyslu, zemědělství, komerčních a obytných oblastí, které by mohly být ve větším množství nebezpečné. Proto je naštěstí velké procento těchto látek odstraněno, takže voda v domácnosti je bezpečná. Přesto v ní mohou přetrvávat troufalé mikroskopické stopy, které nás na jednu stranu při každodenním pití neohrožují, ale na druhou stranu proč bychom je měli pít!

Dvacet let specializovaného výzkumu a neustálého vývoje umožňuje zařízení eSpring dodávat vždy čistou vodu.

Naštěstí pro spotřebitele existuje způsob, jak zabránit i těm nejmenším reziduím částic, včetně azbestu, sedimentů, špíny a vodního kamene, aby se dostala do Vaší sklenice s pitnou vodou. Patentovaný uhlíkový filtr eSpring Zařízení na úpravu pitné vody odfiltruje tyto částice až do velikosti 0,2 mikronů – což je 300krát až 500krát méně než průměr lidského vlasu, který činí 60–100 mikronů!

UV lampa zařízení eSpring účinně snižuje množství potenciálně škodlivých bakterií (o 99,9999 %), virů (o 99,99 %) a cyst* (o 99.9 %) vyskytujících se ve vodě. Co říkáte na takto bezpečnou a čistou vodu?
* Eliminace cyst UV zářením se týká giardiózy a kryptosporidiózy

Podívejte se na video o zařízení eSpring, kde najdete stručný přehled informací, a v nadcházejících číslech časopisu Amagram se můžete těšit na další informace o tomto domácím přeborníkovi!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím