Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Oslavujeme 20 let značky eSpring

Domácnost

Získejte základní fakta o tom, proč mohou být systémy na úpravu pitné vody důležité pro každou domácnost

Víte, že nejprodávanější značka domácích systémů na úpravu pitné vody na světě* účinně zneškodní – to znamená zničí nebo zabrání reprodukci – 99,99 % choroboplodných bakterií a virů, které se mohou nacházet v naší běžné pitné vodě? eSpring™ také omezuje výskyt nežádoucích částic včetně mikroplastů, chlóru a těžkých kovů. V důsledku toho nabízí eSpring kohoutkovou vodu s lepší chutí a vůní, aby si celá rodina mohla po celý den pohodlně vychutnávat čerstvou a čistou vodu. V letošním roce oslavujeme dvacetileté výročí značky eSpring! Pojďme se podívat na účinnost tohoto zařízení na úpravu pitné vody.

Dospělí by měli každý den vypít zhruba dva litry vody. Pokud bychom všichni konzumovali vodu z plastových lahví, znamenalo by to zvýšení objemu nežádoucího plastového odpadu o tuny. Některé plasty se dokonce ani nedají recyklovat nebo po sobě zanechávají zbytkové částice, které se dostávají do vody, již konzumujeme. Co přesně eSpring Zařízení na úpravu pitné vody odstraňuje a jak přesně odvádí nebo likviduje tolik částic, které ani nevidíte? Pojďme se na to podívat podrobněji.

Zdroje kontaminantů

Voda, která prochází potrubím, zemědělskými plochami, kanalizací a bezpočtem dalších průmyslových zařízení se snadno značně znečistí. Z lidských exkrementů se mohou do vody dostat například léky. Plasty nejsou biologicky rozložitelné a místo toho se rozmělní na mikroplasty. To jsou částice o velikosti menší než 5 milimetrů, které nacházíme všude kolem nás: v potravinách, které konzumujeme, ve vzduchu, který dýcháme, a jak jste již určitě uhádli, i ve vodě, kterou pijeme. V zemědělských oblastech se do zdrojů pitné vody mohou z povrchových odtoků ze zemědělské půdy dostat herbicidy a pesticidy. A v neposlední řadě mohou některé patogenní viry a bakterie běžně se vyskytující ve vodě způsobovat gastroenteritidu nebo jiné nepříjemné žaludeční potíže.

© Shutterstock

Pod mikroskopem

Ve vodě najdeme i další kontaminanty, které lze jen obtížně zjistit a odstranit. Za účelem dezinfekce se do ní často přidává chlór, za což ale musíme zaplatit cenu v podobě výrazně nepříjemné chuti. Z průmyslových a zemědělských procesů se mohou do vodní soustavy dostat těžké kovy jako olovo a rtuť. Nikdo nechce být vystaven byť nízkým úrovním toxických prvků, obzvláště ne v souvislosti s každodenním příjmem H2O.

Dvojí síla

Pro boj s těmito různorodými kontaminanty a mikroskopickými částicemi, které mohou být potenciálně škodlivé, je nutné, aby zařízení na úpravu pitné vody využívalo moderní duální technologii. Zařízení eSpring provádí dvoustupňovou úpravu pitné vody ještě předtím, než se voda dostane do Vašeho kohoutku! Nejdříve prochází voda zdokonaleným filtrem s lisovaným uhlíkovým blokem, který zachytí více než 160 kontaminantů včetně 140 s potenciálním dopadem na Váš duševní i fyzický stav. Ultrafialová lampa poté vodu účinně pročistí a zahubí více než 99,99 % choroboplodných bakterií a virů, které se mohou ve vodě nacházet. K tomu přidejme bezdrátové napájení eCoupled™ a technologii inteligentního čipu a Vy tak snadno a ve srovnání s balenou vodou i s úsporou získáte čistou a bezpečnou vodu se skvělou chutí. Rodiny a domácnosti tuto čistou vodu využívají již 20 let a Vy ji můžete využívat po mnohé další roky.


*Dle analýzy globálních tržeb za rok 2018 provedené společností Verify Markets, která bude jednou za dva roky revidována.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím