Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Mitch Ranger

Nová databáze receptů iCook

Domácnost

Pokud existuje něco, o co se s Vámi skutečně rádi dělíme, tak to jsou naše speciální recepty iCook. Od teď máte snadný přístup ke všem z nich! Určitě se podívejte i na naše nejnovější recepty z Itálie!

Ať už chcete připravit slavnostní večeři pro své hosty nebo rychlé a snadné, ale přesto chutné jídlo pro všední den pro sebe i svou rodinu, nabízíme velký výběr receptů, které najdete v naší nové databázi receptů iCook – databáze se postupně rozšiřuje a zlepšuje! Recepty pocházejí z celého světa a některé dokonce vytvořili naši VPA nebo zaměstnanci Amway. Najdete zde například klasické pokrmy jako je čokoládové tiramisu . Nechceme Vám říkat o všem, co databáze receptů iCook obsahuje – prozkoumejte ji v Amagramu a najděte si své další oblíbené jídlo!

A co je nejdůležitější, pokud při přípravě a vaření použijete své nádobí iCook, budete moci ukázat, co všechno tyto báječné výrobky dokážou. Nezapomeňte na iCook Dřevěné kuchyňské prkénko vyrobené ze 100% přírodního německého bukového dřeva! Uspořádejte slavnostní večeři nebo si natočte video svého oblíbeného receptu a ukažte, co dokážete.

Databáze receptů iCook je rozdělena do následujících kategorií:

  1. Polévky

  2. Předkrmy

  3. Hlavní jídla

  4. Dezerty

  5. Smoothie a pomazánky

Vyzkoušejte je a ještě dnes si najděte nový oblíbený recept!

Zde je několik našich nejnovějších receptů z Itálie. Jakmile tyto klasické recepty vyzkoušíte, určitě pochopíte, proč všichni tak milujeme italskou kuchyni!

Pečený pstruh s restovanou zeleninou a olivami

Zelenina v tomto chutném receptu nabízí skvěle vyvážená sousta, barvu a chuť. Pro dosažení nejlepší chutě a kvality používejte čerstvou zeleninu i čerstvého pstruha.

Podívejte se v Amagramu, jak připravit pečeného pstruha s restovanou zeleninou a olivami nebo si recept stáhněte zde ve formátu PDF / ePub .

Špagety à la puttanesca

Tento jednoduchý, ale obzvláště lahodný recept na těstoviny nabízí dokonalou rovnováhu mezi bohatou rajčatovou omáčkou, čerstvými bylinkami a ančovičkami. Pokrm je snadný na přípravu, ingredience jsou lehko k dostání a chuť pokrmu je fantastická.

Podívejte se v Amagramu, jak připravit špagety à la puttanesca nebo si recept stáhněte zde ve formátu PDF / ePub.

Parmigiana

Tento klasický italský pokrm udělá dojem na každého – především na ty z Vás, kdo jste vegetariány. Obsahuje dokonalé množství omáčky a sýra, díky čemuž se může stát hitem i u Vašich dětí!

Podívejte se v Amagramu, jak připravit pokrm parmigiana nebo si recept stáhněte zde ve formátu PDF / ePub.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím