Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Vyrobeno v Evropě

Domácnost

Zamýšleli jste se někdy nad tím, kde se vyrábějí naše tekuté přípravky péče o domácnost? Podívejte se, jak jsme přesunem do Evropy snížili naši uhlíkovou stopu.

Víte, že se tekuté přípravky AMWAY HOME™ vyrábějí v Evropě a ne ve Spojených státech? Až do roku 2011 se vlastně veškeré výrobky vyráběly v Adě ve státě Michigan a pak se přepravovaly do evropského skladu ve městě Venlo. To je více než 6 000 km – spousta logistiky a také spousta uhlíkových emisí!

Téměř před 10 lety jsme učinili důležité rozhodnutí a výrobu pro evropský trh jsme z Ady přesunuli do belgického města Vandeputte. Odtud je to do centrálního skladu ve Venlu a pak do jednotlivých evropských skladů – nebo přímo k Vašim dveřím – jen kousek.

Flexibilnější dodavatelský řetězec s lepší odezvou

Naše výroba tekutých přípravků řady AMWAY HOME v Belgii je efektivnější – a to Vám přináší výhody! Můžete se spolehnout na flexibilní dodavatelský řetězec, který rychle reaguje na Vaše potřeby. A navíc teď s jistotou víte, že společnost Amway učinila skutečné kroky ke snížení naší celkové uhlíkové stopy. „Vyrobeno v Belgii“ ve skutečnosti znamená, že nabízíme ještě udržitelnější výrobky než dříve!

Naše kvalitní výrobky péče o domácnost jsou šetrnější k životnímu prostředí a často je lze ředit vodou, takže toho vyčistí ještě více. Pokud se zajímáte o řadu SA8™, pak vězte, že tyto výrobky obsahují pouze biologicky odbouratelné čisticí složky. Řada L.O.C.™ pak používá biologicky odbouratelné složky a přírodní rostlinné kyseliny. Mnohé z našich výrobků včetně DISH DROPS™ jsou také koncentrované, abychom dosáhli maximální účinnosti.

Stále vysoká kvalita a bezpečnostní standardy

Náš přesun do Evropy znamená pro naši společnost nižší uhlíkové emise, ale je důležité říci, že kvalita výrobků tím nikterak neutrpěla.

Naopak, složení výrobků AMWAY HOME a jejich balení i nadále odpovídají vysokým standardům kvality a účinnosti. Udrželi jsme si naše certifikace a uznání jakosti, včetně označení BIOQUEST formula pro biologicky rozložitelné čisticí prostředky, certifikátu AISE pro trvale udržitelný úklid a označení Safer Choice pro bezpečnější složení. „Vyrobeno v Belgii“ znamená vyrobeno s péčí, protože nám na Vás i životním prostředí záleží.

Související obsah

Jemné detaily

Péče o domácnost

více

Účinné a šetrné

Péče o domácnost

více

Koncentrované tablety do myčky na nádobí

Péče o domácnost

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím