Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Stocksy

Chuťové pohárky na cestách

Domácnost

Vyzkoušejte tato exotická silvestrovská jídla – jsou vynikající a obzvláště slavnostní

V Amway je mnoho zahraničních zaměstnanců a někteří VPA provozují své podnikání mimo Evropu. Oslavme tuto rozmanitost a nechme si jí obohatit náš život a podnikání. Nechte se inspirovat různými kulturami a několika mezinárodními recepty a novoročními tradicemi, o které se s námi podělili naši kolegové z Amway. Tyto mezinárodní recepty a silvestrovské oslavy potěší nejednoho strávníka a ukojí slavnostního ducha každého hosta na Vaší silvestrovské akci. Vychutnejte si řadu nových jídel z různých koutů světa, která můžete připravovat znovu a znovu po celý rok – v pohodlí svého domova!

Pákistánský baklažán s jogurtovou omáčkou

Oslavy Nového roku v Pákistánu obvykle zahrnují domácí večírky s přáteli a sledování ohňostroje. Ačkoli většina tradičních pákistánských jídel zahrnuje maso, tento baklažán s jogurtovou omáčkou je pochoutka, která uspokojí každého. Snadno se připravuje a jistě potěší všechny hosty na večírku – co víc byste si mohli přát od silvestrovského jídla?
Muna Mohsin, Pákistán

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Ruský salát „Sleď v kožichu“

Ohromte své hosty tímto barevným dekadentním vrstveným salátem s překvapivou chutí. Svým hostům to neříkejte, ale připravuje se mnohem snáze, než to vypadá. Ušetřete čas tím, že si salát připravíte den předem, a než se do něj hosté pustí, necháte ho odpočinout, aby jím prostoupily všechny chutě. Chcete-li se do posledního detailu držet ruské tradice, můžete přitom o silvestrovské půlnoci poslouchat z televize odbíjení kremelských zvonů. Při dvanáctém a posledním úderu zvolejte „Za zdorovie“ nebo „Šťastný nový rok!“ a vyměňte si dárky.
Věra Krylova, Rusko

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Indické kuřecí biryani

V Indii probíhá kolem Nového roku mnoho slavností, ale aby se ušetřil čas na tuto zvláštní událost, točí se všechno kolem jednoho hlavního jídla. Zásluhou exotického koření, křehkého masa a rýže, ze které se Vám budou sbíhat sliny, bude toto kuřecí biryani bezpochyby hitem silvestrovského večera. Rozhodněte se, zda ho doplníte kuřecím či jehněčím masem nebo jen zeleninou, a nešetřete kořením.
Rohini Lahiri, Indie

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Smažené tresčí kousky s gratinovanou papájou z Martiniku

Sváteční období je na Martiniku opravdu důležité. Začíná v listopadu předvánočními akcemi, které zahrnují zpěv, jídlo a pití tradičních specialit, a obvykle končí 1. ledna. Zejména 31. prosince je dost dobré jen to nejlepší, ať už jde o oblečení nebo jídlo a pití! Obecně se pořádá mnoho velkých večírků se šampaňským a skvělým občerstvením doma nebo v restauraci a ve velkém stylu a řádně se slaví a vítá Nový rok! Accras de morue je tradiční smažená treska z Francouzských Antil, jež má původ v Africe.
Tatiana Altmann, Martinik

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím