Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Fotolia

Hostina všech hostin!

Domácnost

I když pravděpodobně žádnou nepotřebujete, našli jsme dokonalou výmluvu pro to, abyste se mohli pustit do luxusní slavnostní večeře v americkém stylu.

Vánoce jsou v mnoha amerických domovech významnou událostí. Vzhledem k tomu, že jsme si letos připomněli 60. výročí založení Amway, inspirovali jsme se oslavami A60 a shromáždili výběr našich oblíbených amerických vánočních pokrmů. Náš slavnostní jídelníček nabízí neodolatelnou harmonii chutí, kultur a tradic mnoha amerických států, které vzdávají poctu neuvěřitelné globální rodině Amway, ale určitě učarují i Vašim hostům.

Tradičně lahodné

Americká vánoční jídla překypují chutěmi a odrážejí bohatství tradic, ať už pocházejí z východu či západu, ze severu či jihu. Konec roku je radostným obdobím, kdy se rodinní příslušníci, ať už z blízka nebo z daleka, scházejí, aby si vychutnali důležitý zážitek, kterým je předávání oblíbených receptů, vaření a společné stolování. V souladu s touto tradicí Vám představujeme vánoční recepty ze všech koutů USA v hvězdném menu o čtyřech chodech, abyste se na těchto zvycích mohli podílet a mohli svou vánoční nebo slavnostní večeři proměnit v nezapomenutelný zážitek.

Pozn.: Recepty jsou určeny pro čtyři osoby, takže pokud očekáváte více hostů, zvyšte odpovídajícím způsobem množství přísad.

Žampióny s vegetariánskou nádivkou

Hledáte chutný předkrm pro svůj slavnostní stůl? Žampióny jsou chutné a výživné, i když se konzumují samostatně. Tak proč je trochu nevylepšit náplní z ještě vegetariánštějších dobrot a nedodat jim vůni, při které se Vám začnou sbíhat sliny? Osmahněte červenou papriku – známou také jako „vánoční“, protože během sváteční zimní sezóny se její barva mění ze zelené na červenou – s cibulí, nožkami hub a petrželkou v 25cm iCookTM Pánvi s nepřilnavým povrchem a vytvoříte svůdný základ. Houby naplňte a dejte do pánve s nepřilnavým povrchem, přikryjte pokličkou, aby se podusily a uchovaly si všechny chutě a žádné sousto nebylo tuctové.

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Steak s bylinkovým máslem s gorgonzolou a kaší z brambor a tykve

Navoďte si doma sváteční atmosféru amerického Středozápadu, a to s pomocí nebraské vánoční speciality – steaku! Použijte iCook Větší pánev s pokličkou a přidejte bylinkové máslo s gorgonzolou, aby byl steak šťavnatý a chutný a abyste zároveň dosáhli dokonalé rovnováhy mezi křupavým a křehkým propečením. V iCook Čtyřlitrovém hrnci s pokličkou smíchejte bramborovou kaši s tykví a voilà – Vaše skvělé hlavní masité jídlo je připraveno.

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Treska plněná mandlemi s opečenými bramborami

Začlenění tradiční americko-italské vánoční „hostiny ze sedmi ryb“ jistě dodá Vaší štědrovečerní tabuli ještě slavnostnější ráz. Tato treska plněná mandlemi (případně jakoukoli jinou nádivkou dle Vašeho výběru) představuje skvělý způsob, jak přidat na sváteční stůl nějaké mořské plody. Smažení tresky, případně s pár plátky slaniny, na mírném plameni na 30cm iCook Pánvi s nepřilnavým povrchem je snadný způsob, jak ji dobře propéct a zároveň si užít opojné aroma, které z ní vystupuje. Podávejte s přílohou v podobě brambor opečených na pánvi, jimiž tento lákavý pokrm doplníte.

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Brusinkový koláč

Tento chutný teplý koláč je ideální na zakončení americké hostiny v chladný zimní večer. Na přípravu Vám stačí pouhých 15 minut, je to tedy ten nejlepší způsob, jak neutralizovat své chuťové pohárky.

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Snadné mytí nádobí

© Shutterstock

Jestli se během sváteční hostiny na něco netěšíte, pak je to mytí nádobí. S řadou produktů Amway Dish Drops však nádobí umyjete rychle a bezpracně. Ujistěte se, že máte v zásobě:

DISH DROPS TM Tablety do myčky na nádobí

DISH DROPS TM Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí

DISH DROPS TM Nerezové drátěnky

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím