Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Lahodná ukrajinská kuchyně

Domácnost

Chutné nové recepty – až z Ukrajiny!

Andrij Pidlubnyj je Zakladatelský platinový VPA z ukrajinského Kyjeva a podělil se s námi o dva ze svých oblíbených ukrajinských receptů – krémovou mátovo-hráškovou polévku s krutony a ratatouille v ukrajinském stylu – spolu s tipy na přípravu s nádobím iCook™. Zjistěte, jak si můžete tyto chutné recepty jednoduše připravit během chvilky doma. Jsme si jisti, že by se snadno mohly stát Vašimi oblíbenými jídly, a to dokonce i o rušných večerech během pracovního týdne! Také jsme přidali recept na speciální ukrajinskou sladkost, která se výborně hodí jako zákusek nebo ji lze dokonce podávat ke snídani.


Krémová mátovo-hrášková polévka s krutony

Tato chutná a zdravá vegetariánská polévka Vás jistě přinutí dát si přídavek. Obsahuje přísady, které s největší pravděpodobností už v kuchyni máte, a tak není nutné vydat se na nákupy do obchodů se specialitami. Polévky jsou také skvělým způsobem, jak můžete spotřebovat suroviny, které procházejí, a kde můžete snadno skrýt tu „odpornou“ zeleninu, kterou Vaše děti nemají rády. Podívejte se na Andrijovo video, podle nějž snadno napodobíte způsob, jakým Andrij během chvilky tuto krémovou polévku našlehá.

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub


Ratatouille v ukrajinském stylu

Tento lahodný recept se hodí jak pro teplé, tak pro chladné počasí. Množství čerstvé zeleniny z něj dělá občerstvující pokrm v létě. V obzvláště horkých dnech je možné vynechat mozzarellu, aby byl ratatouille ještě odlehčenější. A v chladnějších měsících naopak mozzarellu v receptu rozhodně zachovejte a pokrm doplňte čerstvě upečeným chlebem – nutkání ještě si přidat určitě neodoláte! Postupujte podle Andrijových rad a podívejte se, jak připravit tento pokrm podle Andrijova videa krok za krokem.

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub


Sladké nališniky – ukrajinské palačinky

Amagram tyto palačinky obzvláště doporučuje, protože jsou jednoduše výtečné! Jsou chutnou sladkostí, o niž se můžete podělit s rodinou i přáteli, a také se skvěle připravují v týmu. Jeden člověk může otáčet palačinky a druhý zatím připraví náplň. A co je ještě lepší: náplň je zaměnitelná, což znamená, že můžete připravit také pikantní verze s mletým masem, vejci s bylinkami, houbami nebo zelím – možností je nespočet! Protože si však všichni rádi pochutnáme na něčem sladkém, omáčka z lesních plodů a oslazeného sýra cottage udělá z palačinek lahodný dezert nebo chutnou víkendovou snídani.

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Související obsah

Recept do pánve

Technologie v domácnosti

více

Další zastávka: Finsko

Domácnost

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím