Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Každodenní úklid pro Vás bude hračkou

Domácnost

Amway má celý sortiment inteligentních pomocníků v domácnosti. Seznamte se s nimi, ať si usnadníte uklízení!

Ať už potřebujete umýt nádobí, vyprat prádlo nebo uvést povrchy do vysokého lesku, úklid Vám může připadat jako nekonečná otročina. Když však máte praktické čisticí prostředky, jako jsou ty od AMWAY HOME™, z úklidových prací se může stát rázem efektivní a nenáročný úkol.

Bezpečné pro Vás i pro životní prostředí

Pokud jste to náhodou nevěděli, tak většina čisticích prostředků AMWAY HOME se musí před použitím naředit. To znamená nejen to, že Vám čisticí prostředky déle vydrží, ale také že jsou mnohem méně škodlivé pro životní prostředí. Mnohé z nich jsou certifikovány jako udržitelné, prošly testováním a jsou oficiálně certifikovány jako šetrnější k životnímu prostředí i k Vaší pokožce.

Abyste tyto prostředky mohli naředit, potřebujete inteligentní pomocníky v domácnosti, kteří Vám to maximálně zjednoduší. Podle našeho názoru není nad klasickou a jednoduchou AMWAY HOME Láhev s rozprašovačem. Chcete-li například použít L.O.C. Víceúčelový čisticí prostředek k čištění pomocí rozprašovače, vše, co musíte udělat, je nalít 450 ml vody do Láhve s rozprašovačem k rysce 9:1 a doplnit Víceúčelovým čisticím prostředkem po rysku 500 ml. Pro rychlou a snadnou identifikaci naředěného čisticího roztoku označte láhev AMWAY HOME Samolepkami na láhev s rozprašovačem, které jsou pro ni speciálně určeny.

Účinné dávkování

AMWAY HOME Pumpička, která je v prodeji ve dvou verzích – pro litrové a čtyřlitrové přípravky Amway – Vám umožní nadávkovat 3 ml z litrové láhve. Využívá odolný pružinový mechanismus vyrobený z odolného plastu a je kompatibilní s celou řadou výrobků Amway. A co je nejlepší: pumpičku lze snadno ovládat jednou rukou, a tak si maximálně usnadnit uklízení!

Pohodové praní

Co se týká účinného praní prádla, buď dáváte přednost pracímu prášku, nebo tekutému pracímu prostředku. Ať už preferujete jedno či druhé, AMWAY HOME Dávkovací válečky jsou dokonalým způsobem, jak dávkovat prací prostředek přímo do středu prádla. To nejpraktičtější na tom je, že díky dávkovacím válečkům není třeba používat zásuvku na prášek, která se často ucpává, dochází u ní k plýtvání práškem a je třeba ji často čistit.

K účinnému nalévání tekutého pracího prostředku poslouží AMWAY HOME Nalévací odměrka, která Vám pokaždé umožní prací prostředek nadávkovat a přesně odměřit. Veškerý nadbytečný prostředek, který se nedostane do odměrky, jednoduše steče zpátky do láhve, aniž by došlo k plýtvání.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím