Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Čisticí schopnost koncentrovaného tekutého prostředku

Domácnost

Proč dává spousta lidí přednost tekutému pracímu prostředku? Protože je velmi praktický a účinný.

Tekutý prací prostředek byl poprvé vyvinut na počátku 20. století a stal se rychle velmi oblíbeným, protože je velmi praktický a vysoce účinný při praní textilu. Jediné, co musíte udělat, je odšroubovat uzávěr, odměřit jím prací prostředek a nalít ho do pračky. Hotovo!

Tekuté prací prostředky se zcela rozpustí ve vodě, takže se nehromadí v textilních vláknech, a tudíž nezpůsobují podráždění pokožky. Skvrny jimi před vlastním praním ošetříte účinněji než pomocí pracího prášku. Jak říká VPA Renate Großschädl z Rakouska: „Ráda používám tekutý SA8 k praní nového oblečení před prvním použitím. A skvrny vždycky před praním ošetřujeme tekutým SA8.“

Exkluzivní biologicky odbouratelné složení

Společnost Amway vyvinula řadu tekutých pracích prostředků SA8, které jsou vhodné na různé typy oblečení. Co však mají všechny výrobky této řady společného, je exkluzivní biologicky odbouratelný systém BIOQUEST™ Formula a jemná vůně. Bílé látky zůstávají bílé, barevné prádlo si zachovává barvu a tmavé oblečení nevybledává!

Rakouská VPA Brigitte Brunsteiner píše: „SA8 je velmi účinný prostředek, který krásně voní – ale ne zas tolik jako běžné prací prostředky. Stále více materiálů by se mělo prát při velmi nízkých teplotách a zde s naším tekutým SA8 získáváme plusové body.“

SA8 Koncentrovaný tekutý prací prostředek je skvělý na ekonomické praní ve studené a chladné vodě, využívá bioenzymy a přírodní změkčovače vody, a zajišťuje tak vynikající výsledky. Dodává se ve dvou baleních: v jednolitrové láhvi a v praktické úsporné čtyřlitrové láhvi.

VPA Sandra Treitler, která je také z Rakouska, nám řekla: „SA8 je koncentrovaný přípravek: na jedno praní ho spotřebujete jen 20 ml. Má biologicky odbouratelné složky a neobsahuje fosfáty ani chlor. A je obzvláště vhodný k praní ve studené vodě. Naše prádlo je poté hebké na dotek a voní čistotou a svěžestí.“

Pro péči o jemné textilie, jako je hedvábí a vlna, a sportovní oblečení se speciální povrchovou úpravou obsahuje SA8 Delicate Jemný tekutý prací prostředek biologicky odbouratelné rostlinné složky, které šetrně odstraňují skvrny. Dá se použít při praní v ruce i v pračce, a to při všech teplotách, včetně velmi chladné vody.

Vysoká účinnost

Nepečujeme jen o jemné látky: zvláštní péči vyžaduje také jemná pokožka! Pro hebkou dětskou pokožku a pro dospělé s citlivou pletí byl speciálně vytvořen SA8 Baby Koncentrovaný tekutý prací prostředek se změkčujícím účinkem, který si nekompromisně poradí se skvrnami, ale je zároveň šetrný k pokožce.

Tmavé oblečení vyžaduje zvláštní péči, aby se zabránilo jeho vyblednutí, a tak jsme vyvinuli SA8 Black Koncentrovaný prací prostředek na tmavé prádlo. Dokáže dokonce obnovit tmavý vzhled starších bavlněných tkanin tím, že šetrně odstraňuje mikrovlákna, takže látka vypadá nověji.

„S nadšením našim zákazníkům vyprávíme o výhodách a vlastnostech tekutého pracího prostředku SA8,“ říká Sandra. „A se zárukou spokojenosti Amway to stejně není žádný problém.“ Tak jen do toho – vyzkoušejte si ho sami!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím