Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Snadné, a přesto chutné

Domácnost

Udělejte na své hosty dojem výživným, lehkým pokrmem dokonale se hodícím pro teplé letní večery

Léto je konečně tady, a tak je načase oslavit teplé večery, po kterých se nám tolik stýskalo! Co může být lepšího než pozvat všechny své přátele a příbuzné na příjemnou párty s večeří. Oslňte své hosty tím, že pro ně vykouzlíte toto lahodné jídlo, které Vám při použití nádobí iCook™ nezabere mnoho času.

Zeleninový salát s plody moře a pikantní sójovou zálivkou

Tento recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF / ePub .

Proč používat nádobí iCook?

Jednou z mnoha výhod vaření s hrnci iCook je lepší zachování nutriční hodnoty potravin díky speciálním vlastnostem těchto výrobků.

Dna OPTITEMP hrnců iCook umožňují stejnoměrný rozvod tepla po celé ploše pro rovnoměrné vaření.

Metoda vaření při nízké vlhkosti VITALOK v potravinách uzamyká základní vitaminy a minerální látky. Při vaření každý hrnec pevně uzavřete poklicí iCook odpovídající velikosti. Ideální velikost a hmotnost pokličky umožní pevné uzavření. Vlhkost v potravinách přirozeně vytváří páru, díky čemuž se mezi poklicí a hrncem vytváří tenká vrstva vody, která uzamyká živiny v potravinách. Podívejte se na tento postup na našem videu VITALOK:

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím