Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vyrobeno ve Finsku

Domácnost

Vyzkoušejte tyto velmi doporučované recepty

Vlastníci podnikání Amway z Finska byli další, kterých jsme se v rámci naší kulinářské cesty s nádobím iCook™ zeptali na oblíbené pokrmy.

Emma Pohjoispää z města Seinäjoki, která je na 15% kvalifikační úrovni, říká, že neustále hledá recepty, které se „snadno a rychle připravují, jsou zdravé a samozřejmě chutné“. Proto má v oblibě jeden z receptů, který obsahuje NUTRILITE™ All Plant Protein Powder: polévku z dýní a sladkých brambor s kokosovým mlékem.

Emma také přizpůsobuje recept svému individuálnímu vkusu. „K vaření zeleniny používám jen málo vody – při použití pánve iCook jí nepotřebujete moc – takže vynechávám okapávání. Mám ráda husté, vydatné polévky, takže nemám tendenci přidávat více tekutin! Tato polévka Vás zasytí, a je tedy ideální k obědu nebo po sportovní aktivitě.“

Polévka z dýní a sladkých brambor s kokosovým mlékem

Exotická variace moderní klasiky

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Anne Kekoni je Smaragdová VPA z Espoo. Svěřuje se nám: „iCook Mixér je skvělý! Pátrala jsem po zdravém a chutném receptu. Líbí se mi názvy všech smoothie s All Plant Proteinem: jarní, letní a podzimní. V naší rodině je oblíbené letní smoothie! Smoothie se snadno připravují a můžeme si na nich pochutnat kdykoli během dne. Bez obav vyzkoušejte různé kombinace – každý si najde to své. Své recepty doplňuji špenátem, listy salátu a mraženými kostkami manga.“

Letní smoothie

Jednoduché, osvěžující a ideální ke snídani bohaté na vitaminy nebo ke svačince s obsahem proteinů

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Klasický finský recept s rybami

Pokud chcete vyzkoušet finskou kuchyni, zvolte tento zdravý pokrm z lososa, který snadno připravíte pomocí některé z pánví iCook.

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím