Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zkuste se svým wokem něco bláznivého!

Domácnost

Jídla, o kterých jste nikdy netušili, že jdou na této pánvi připravit

Víte, jak využít iCook™ Wok k přípravě řady dalších jídel kromě typických pokrmů stir-fry nebo jiných receptů inspirovaných asijskou kuchyní? Ano, skutečně to jde, zkuste třeba mexické fajitas nebo španělskou paellu. Nastal čas dát sójovou omáčku a sezamový olej stranou, otevřít svou mysl a kuchyňskou spíž a začít přemýšlet o woku netradičně! Nabízíme Vám pár nápadů, jak lze tuto velkou praktickou pánev využít.

Co? S wokem?!

Využijte velkorysý rozměr iCook Woku a připravte lahodné pokrmy na jedné pánvi pro celou rodinu nebo při příští oslavě:

  1. Připravte větší kousky masa nebo ryby v lahodných omáčkách díky postupnému přidávání dalších přísad do této velké pánve, kde vše necháte povařit na mírném ohni v lahodných šťávách.

  2. V iCook Woku můžete dokonce připravit pro rodinu i chutnou omáčku na těstoviny.

  3. Ve woku si také připravíte chutnou mexickou směs na kuřecí fajitas. Máte v něm mnohem více místa než v běžné pánvi a můžete také použít méně oleje, díky čemuž bude pokrm zdravější. Vyzkoušejte náš recept níže.

A hostům u večeře nezapomeňte říct, že jste vařili v iCook Woku: budou překvapeni a ohromeni!

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Výhody nádobí iCook

  1. iCook Wok můžete používat na všech typech sporáků včetně moderních indukčních varných desek.

  2. Sedmivrstvý wok je důmyslně navržená a precizně vyrobená vysoce kvalitní pánev. Má široké dno, které rovnoměrně rozvádí teplo, a zkosené vnitřní boční stěny, které zajišťují optimální výkon.

  3. : Základem všech pánví na smažení je exkluzivní technologie OPTITEMP, která zlepšuje rozvádění tepla po celém dně až o 92 %. Díky tomu lze použít méně oleje, a jídla tak mají nižší obsah tuku.]]

  4. Navíc, když wok přikryjete pokličkou iCook, můžete využít metodu VITALOK, která v pánvi uchová veškeré živiny, které by jinak unikly spolu s párou při vaření.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím