Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

Staré oblíbené výrobky v novém kabátě

Domácnost

Zákazníci si zamilují naše vylepšení dlouhodobě prodávaného výrobku společnosti Amway

Některé výrobky společnosti Amway se budou vždycky dobře prodávat, protože to jsou jednoduše předměty každodenní spotřeby a zákazníci se již naučili důvěřovat zavedeným značkám. Společnost Amway to samozřejmě těší – my ale jen nesedíme na místě a neplácáme se po zádech za dobře odvedenou práci. Jsme toho názoru, že vždy existuje prostor pro zlepšení, takže neustále přemýšlíme, zda by některým výrobkům neprospěla modernizace nebo úprava.

Jedním z takových výrobků je L.O.C.™ Čisticí prostředek na toalety společnosti Amway, který byl modernizován a nabízí více jedinečných prodejních argumentů, které můžete s hrdostí předložit svým zákazníkům. Tvrzení o účinnosti tohoto výrobku se nijak nemění, došlo ale k vylepšení obalu a ke zjednodušení uzavírání láhve. Tento výrobek má také nové označení L.O.C.

Ekologický a šetrný

Věděli jste, jak je tento výrobek šetrný k životnímu prostředí? Na láhvi je umístěno logo systému BIOQUEST Formula ™ – to smějí používat pouze výrobky s biologicky odbouratelným složením. Všechny složky tohoto čisticího prostředku pocházejí z přírodních zdrojů. Nemusíte se obávat škrábanců na toaletní míse nebo poškození potrubí nebo septiků: Tento šetrný přípravek neobsahuje bělidla ani fosfáty, chlór či jiné škodlivé chemikálie.

Ještě lepší je, že nyní se tento prostředek na čištění toalet vyrábí v Belgii – ano, přímo tady v Evropě – takže se již nemusí ve velkém množství přepravovat ze zámoří. To znamená úsporu paliva, úsporu energie, úsporu práce – a mnohem menší uhlíkovou stopu – tedy přesně to, co většina spotřebitelů od svých výrobků dnes očekává.

Lepší láhev, lepší označení

Láhev nyní dostala novou podobu! Výrobek se nyní do toaletní mísy snadněji nanáší, a to díky zdokonalenému ergonomickému obalu, který usnadňuje otevírání a zavírání.

© Getty Images

Výrobek je nyní navíc oficiálně označen názvem L.O.C.™ Čisticí prostředek na toalety – stává se tak členem rodiny zavedených výrobků Legacy of Clean, které se mohou pochlubit dlouhou historií a skvělou pověstí. Tento čisticí prostředek je stejně jako jemu podobné výrobky koncentrovaný, což znamená, že trocha ho vydrží na dlouho a navzdory šetrnému složení je mimořádně výkonný a účinný při odstraňování vodního kamene z toalety.

Nespravujte, co není rozbité

To, co Amway nechce měnit, jsou atributy, díky nimž je tento výrobek oblíbený. Cena, množství a tvrzení o účinnosti zůstávají stejné jako předtím. Tento hrdina do koupelny rovněž nadále pokračuje v boji proti mikrobům či bakteriím.

O výhodách tohoto vítaného přírůstku do rodiny L.O.C. informujte své zákazníky!

Související obsah

Účinné a šetrné

Péče o domácnost

více

Účinný a ekologický výrobek, který se nerozsype

Péče o domácnost

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím