Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vychutnejte si vánoční kulinářské dobrodružství

Domácnost

Mezinárodně inspirovaná menu Vás dostanou do sváteční nálady. A značka iCook bude při přípravách ideálním pomocníkem.

Co se pokrmů týče, má každá země své vlastní jedinečné tradice. Chtěli byste některé vyzkoušet? Vytáhněte svou oblíbenou sadu iCookTM a pusťte se do kulinářského dobrodružství. Představujeme Vám dvě fantastická tříchodová menu. Každé sestává ze tří receptů, které si můžete stáhnout: z předkrmu, hlavního chodu a dezertu. Inspirací jim byly oblíbené sváteční pokrmy z celého světa. Vaše srdce i chuťové pohárky potěší atmosférou Vánoc.

Sváteční pochoutky

Každý národ má vlastní představu o tom, jak má vypadat sváteční jídlo. Ve Francii jsou během svátků oblíbené foie Gras a bûche de Noël. Ve Finsku se žádný sváteční stůl neobejde bez tradičního sleďového salátu, pečené zeleniny a pečeného masa. V Itálii Vám pravděpodobně naservírují úhoře a v Polsku sledě. V Řecku po hlavním chodu následuje melomakarona –, medový dezert se sirupem a ořechy. Ve Velké Británii určitě ochutnáte pečené drůbeží maso, růžičkovou kapustu a plněné koláčky. To, co mají všechny tyto pokrmy společné, je sváteční chuť tvořená láskou, tradicí a duchem Vánoc.

Inspirovali jsme se lahodnými jídly z celého světa a sestavili dvě výtečná tříchodová menu, jedno vegetariánské a jedno s masem. Obě potěší Vaše chuťové buňky. Vyzkoušejte štiplavého marinovaného sledě, voňavé pečené kuře s bylinkami pod kůží, sváteční salát, dýňové rizoto a dva lahodné dezerty: úžasnou čokoládovou pěnu a pečená jablka a hrušky. Určitě jimi ohromíte každého u svátečního stolu. Pokud chcete recepty vyzkoušet, klikněte níže nebo si je stáhněte v praktickém formátu PDF k tisku. Získat je můžete rovněž ve formátu ePub pro použití ve čtečce elektronických knih nebo v aplikaci. Soubory můžete také uložit do svého zařízení.

Vánoční dárky pro přípravu svátečních pokrmů

Sady nádobí iCook se mohou stát úžasnými dárky pro ty, kdo právě vykročili na svou kulinářskou cestu. Zabalte jako dárek iCook Základní sadu nebo naplno využijte speciální nabídku na iCook Startovací sadu . Některému z Vašich blízkých určitě vykouzlí úsměv na rtech.

Masové tříchodové menu

Recepty si stáhněte zde:

  1. Tradiční marinovaný sleď (ve formátu PDF / ve formátu ePub ).

  2. Kuře pečené s bylinkami pod kůží (ve formátu PDF / ve formátu ePub ).

  3. Čokoládová pěna s ostružinami a smetanou (ve formátu PDF / ve formátu ePub ).

Tříchodové vegetariánské menu

Recepty si stáhněte zde:

  1. Vánoční kapusta, pečený sladký brambor a pastinákový salát se sýrem feta, pekanovými ořechy a granátovým jablkem (ve formátu PDF / ve formátu ePub ).

  2. Rizoto s dýní pečené v troubě (ve formátu PDF / ve formátu ePub ).

  3. Pečená jablka a hrušky s brusinami a šalvějí (ve formátu PDF / ve formátu ePub ).

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím