Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©Getty Images

Před nošením vyperte

Domácnost

I zcela nové oděvy je třeba vyprat. Pomohou Vám naše tekuté prací prostředky.

Již brzy na dveře zaklepe nové roční období a s ním i nová módní sezóna. Děti se brzy vrátí do školních lavic, takže poslední dny prázdnin využijte k nákupu nového oblečení do školy i na sport.

Nový outfit i pro Vás

Po školních nákupech budete moci věnovat víc hodin podnikání Amway a přípravě na nový hospodářský rok.

Chcete-li ale představovat výrobky zákazníkům a zájemcům o podnikání, měli byste zmodernizovat a osvěžit i svůj vlastní outfit. Začínají Vaše pracovní oděvy vypadat trošku omšele? Potřebujete menší velikost, protože jste v létě zlepšili své stravovací a cvičební návyky? Možná si chcete jen udělat radost. Nový hospodářský rok znamená i nový outfit!

Než se Vy i celá Vaše rodina hrdě obléknete do nového oblečení, nezapomeňte ho vyprat. Proč?

  1. Oděvy zakoupené na internetu i v kamenných obchodech se obvykle uchovávají v obrovských skladech, v nichž bývají velmi rozmanité podmínky.

  2. Někteří výrobci oblečení pro zachování „vyžehleného“ vzhledu látek používají pryskyřice . Často se jedná o škodlivé chemické látky nebo alergeny, takže je lepší oblečení před kontaktem s pletí vyprat.

  3. Navíc nevíte, jestli před Vámi oděv nezkoušel někdo jiný, ani jaké měl hygienické návyky. Všechno oblečení je tak před nošením lepší osvěžit.

© ©Getty Images

Čisté a svěží

I zcela novému oblečení prospěje vyprání v některém z přípravků SA8

Co použít?

SA8 Tekutý koncentrovaný prací prostředek je ideální nejen pro tkaniny, jako je bavlna, viskóza a bambus, ale i pro jemnější textilie s obsahem modalových nebo elastanových vláken. Tento tekutý přípravek je stejně účinný i při praní při teplotě 15 stupňů! Pro tmavší oblečení použijte SA8 Black Koncentrovaný prací prostředek na tmavé prádlo, který tkaniny chrání před blednutím.

Pokud jste si koupili sportovní oblečení, plavky nebo kousky z vlny či hedvábí, je pro jejich pečlivé praní ideální SA8 Delicate Jemný tekutý prací prostředek, který nepoškodí jejich jemná vlákna.

Má-li někdo z Vaší rodiny citlivou pleť nebo perete-li pro miminka nebo nemluvňata, je nejlepší volbou SA8 Baby Koncentrovaný tekutý prací prostředek se změkčujícím účinkem. Je vysoce koncentrovaný a účinný, ale zároveň i velmi šetrný k pleti novorozenců.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím