Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

Zbavte se skvrn

Domácnost

S trochou cílené péče své oblíbené tkaniny znovu rozjasníte.

Praní je jednou z pravidelných domácích prací, kterým se nikdo z nás nevyhne. Mnohé z našich oděvů a tkanin používaných v domácnosti vypadají jako nové díky spolehlivým pracím prostředkům, jako jsou přípravky SA8™. Některé kousky ale potřebují intenzivnější péči, aby mohly pořádně zazářit.

Skvrny jako kouzlem zmizí

Nehody se stávají. Máslo, olivový olej nebo omáčka k těstovinám často během vaření nebo konzumace končí na našem milovaném oblečení. Na něm pak zanechávají odolné mastné skvrny, které bez specializované péče možná vyblednou, ale nezmizí. SA8 Předpírací sprej se stříká přímo na mastná místa (dokonce i na znečištěné límce a manžety košil) ještě předtím, než oblečení klasicky vyperete.

Další odolné skvrny například od čaje a kávy odstraníte jak z textilií, tak z porcelánového servisu s pomocí SA8 Univerzálního bělicího prostředku, který je nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Bělí pomocí kyslíku, nikoli chlóru, takže je šetrný k barveným textiliím. Namočte do něj zašpiněné textilie nebo bílé oděvy či potahy, které ztratily svůj jas. Před běžným praním pomůže skvrny lépe odstranit.

Zbavte se bláta

Máte doma vášnivého sportovce? Odolné cákance od bláta nebo skvrny od trávy na oblečení z fotbalového zápasu snadno odstraníte s pomocí SA8 Tri-Zyme™ Přípravku pro přednamáčení skvrn a posílení účinku pracích prostředků. Spojuje v sobě tři efektivní čisticí enzymy, takže je při přednamáčení skvrn velice účinný. Namočte do něj oděvy přes noc nebo jej přidejte do pračky pro zvýšení efektivity praní.

Poté, co některého z těchto tří bojovníků se skvrnami použijete, dobře si vyprané oděvy prohlédněte. Jsou tak úžasně čisté! Podívejte se na naše ukázky , jak tyto klíčové výrobky SA8 používat k odstraňování odolných skvrn. Nepoužívejte je ale na jemné látky, jako jsou hedvábí a vlna.

Zklidněte své smysly

Jakmile nevítané skvrny odstraníte, ošetřete oblíbené textilie změkčovačem. Jejich nošení a používání pak bude ještě příjemnější a budou nádherně vonět. SA8 Změkčovač tkanin můžete zakoupit ve dvou příjemných vůních. Vyzkoušejte v březnu vůni Zahradní květy.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím