Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Studenti a úklid

Domácnost

Společné bydlení znamená i společný úklid. Jak při uklízení nepřijít o nové přátele?

Odchod z domova na studia je v životě mladého člověka velice významný krok. Kromě nadšení a radosti z nového města, přátel, koníčků a zájmů vyvstávají rovněž otázky týkající se nově nabyté nezávislosti a povinností, a to obzvláště budete-li bydlení sdílet se zcela cizími lidmi. Stanete se přáteli na celý život? Budete mít stejné zájmy a sny?

Po týdnu ve společném bydlení Vás ale dostihne realita. A možná se začnete ptát: „Kdo tu uklidí?“ Poradíme Vám, jak se vyhnout nepříjemným překvapením a hádkám.

Začněte brzy

V ideálním případě byste si měli o domácích pracích promluvit hned na začátku, ještě než Vy i Vaši spolubydlící získáte špatné návyky. Zjistěte, co je pro jednotlivé členy domácnosti důležité.

Uklízejte po sobě

Nejlepší je uklízet sami po sobě. Můžete se například dohodnout, že každý očistí sprchu nebo vanu hned po použití, a nebude to nechávat na později nebo dokonce na někoho jiného!

Udělejte si rozpis

Pokud bydlíte společně s dalšími lidmi, musíte si zvyknout dělit se i o domácí práce. Ne každému se sice líbí představa striktního úklidového rozpisu, existují pro něj ale velice dobré důvody. Pokud počet úkolů minimalizujete a každý týden je budete střídat, snadněji zvládnete úplně všechny. A v bytě nebude nikdy opravdový nepořádek. Teoreticky.

Uklízejte společně

Pokud se Vám věci vymknou z rukou, je na čase pustit se do práce jako tým. Vyhraďte si některý den pár hodin, pusťte si hudbu a užijte si týmové drhnutí a leštění.

Myslete na životní prostředí

Pamatovat na uhlíkovou stopu není jen cool, je to důležité. Pravděpodobně nebudete mít mnoho úložného prostoru, takže si výrobky vybírejte chytře. L.O.C.™ Víceúčelový čisticí prostředek je účinný, šetrný k životnímu prostředí i cenově dostupný. Tři jasné důvody, proč si ho studenti zamilují.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím