Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Lumina Images/stocksy

Šetrný a jemný přípravek pro choulostivou pleť

Domácnost

Nový SA8 Baby Koncentrovaný tekutý prací prostředek je ideální pro miminka a pro všechny, kdo mají citlivou pleť.

Během prvních drahocenných měsíců života miminka je jeho jemná pleť velice choulostivá, takže ji snadno podráždí drsné materiály, chemické látky, vůně a barviva. Přestože většině dětí nehrozí dlouhodobé potíže, mohou tato aditiva u některých způsobovat podráždění a vysušování pleti, odřeniny nebo vyrážky.

Tato aditiva obsahuje mnoho výrobků na trhu. Vyvinuli jsme proto SA8™ Baby Prací prášek a nyní uvádíme na trh zcela nový přírůstek, SA8 Baby Koncentrovaný tekutý prací prostředek.

Oba výrobky byly testovány pediatry a alergology, takže se dokonale hodí pro citlivou pleť malých dětí. A to není všechno. Jsou velice účinné a minimalizují množství odpadních látek poškozujících životní prostředí. Využívají totiž přírodní enzymy, které čistí téměř zázračně a nezůstávají po nich žádné dráždivé zbytky čistidel.

Šetrný, a přesto účinný

SA8 Baby Koncentrovaný tekutý prací prostředek využívá technologii AMWAY HOME™ BIOQUEST FORMULA™ a získal certifikaci Safer Choice. Jeho změkčující účinky vychází z aloe vera a speciální změkčující složky získávané z přírodních zdrojů. Neobsahuje žádná umělá barviva ani optické zjasňovače. Je zcela bezpečný pro ty nejmenší i pro dospělé s velice citlivou pletí. Dostatečně šetrný tedy může být i pro zákazníky, jejichž pleť se snadno podráždí.

Jemné na dotek

SA8 Baby Koncentrovaný tekutý prací prostředek zanechává tkaniny neodolatelně jemné na dotek. Navíc je velice účinný při odstraňování skvrn, a to i při tak nízkých teplotách, jako je 15 °C. Vykazuje dokonce lepší výsledky než čisticí přípravky bez obsahu enzymů (při použití stejné dávky). To platí i pro skvrny bílkovinového původu včetně skvrn od hlíny, trávy, krve a dětského jídla (dokonce i mrkve!).

Až budete SA8 Baby Koncentrovaný tekutý prací prostředek doporučovat zákazníkům, zkuste si s sebou vzít kus měkké bílé látky nebo dětského oblečení, který jste v něm vyprali. Prádlo zůstane dlouho přirozeně vonět a zákazníci určitě ocení neodolatelnou jemnost látky. Nadšené budou samozřejmě i jejich děti!

Související obsah

Účinný a ekologický výrobek, který se nerozsype

Péče o domácnost

více

Investujte do úsměvu

Péče o tělo

více

Koncentrované tablety do myčky na nádobí

Péče o domácnost

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím