Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Uchovejte barvu svých vlasů

Péče o tělo

Nové výrobky značky SATINIQUE pomáhají chránit vlasy před sluncem.

Zvyšující se povědomí o negativních dopadech slunečního záření na pleť učinilo z krému na opalování během léta každodenní nutnost. Při letním líčení se ale často zapomíná ještě na jednu důležitou věc – na ochranu vlasů.

Dlouhodobé vystavení UV paprskům má za následek poškození hlavní složky vlasů, keratinu. Vlasy se pak snadno vysušují a ztrácí barvu – a u barvených vlasů to platí dvojnásob.

Vědci značky SATINIQUE™ proto vyvinuli řešení, které Vaše vlasy ochrání, zatímco Vy si užíváte slunce. V červenci 2014 byl na trh uveden SATINIQUE Ochranný sprej s dvojitým účinkem s nádhernou vůní malin, frézie, magnólie, meruňky a růžového čaje. Sprej představuje jedinečnou směs rostlinných látek a složek, které vlasy chrání před sluncem.

Výtažek z granátového jablka obsahuje vysoce účinnou směsici antioxidantů a kyselin, které dodají energii unaveným vlasům, a vitamin E zase brání vysušování způsobenému sluncem, chemickými látkami a úpravou účesu za použití vysokých teplot. S pomocí látek, které filtrují škodlivé UV paprsky, výrobek navíc vlasy chrání před sluncem a brání blednutí barvy. Nejlepších výsledků dosáhnete, budete-li SATINIQUE Ochranný sprej s dvojitým účinkem používat společně s dalšími výrobky SATINIQUE, jako je systém pro barvené vlasy bez obsahu sulfátů a Revitalizační maska.

Představujeme Vám systém, díky kterému budou Vaše vlasy až devětkrát silnější:


Krok 1 a 2: Šampon a Kondicionér pro barvené vlasy

– Vlasy jemně umyjte. Výrobky obsahují ENERJUVE™, patentovaný* komplex lipidů, kreatinu a kyseliny eikosanové (18-MEA), který Vaše vlasy hydratuje a dodává jim pružnost.

– Kombinace komplexu ENERJUVE a výtažků z ovoce vyživuje lámavé vlasy.


Krok 3: Revitalizační maska

– Jednou nebo vícekrát týdně ji před úpravou účesu vmasírujte do vlasů na 3-5 minut a poté vlasy omyjte. Mezi její nejdůležitější složky patří ENERJUVE, jedinečná směsice výtažků z jadérek vinných hroznů a olej ze semen tungovníku. Revitalizační maska dodá Vašim vlasům neodolatelný lesk.


Krok 4: Ochranný sprej s dvojitým účinkem

– Než vlasy vystavíte slunečnímu záření, aplikujte na ně tento sprej od kořínků ke konečkům. Ideální pro použití na mokré i suché vlasy.

*Americký patent

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím