Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Život plný úsměvů

Péče o tělo

Péče o ústní dutinu je stejně snadná jako napočítat do tří: vyčistit, použít zubní nit a vypláchnout.

Péče o ústní dutinu znamená víc než jen krásný úsměv. Pomáhá bránit nánosům plaku, onemocněním dásní, vzniku zubního kazu a nepříjemného zápachu z úst. Péče o zuby je stejně důležitá jako péče o zbytek těla. Jak většina z nás ví, zuby potřebujeme ke kousání jídla a jeho rozžvýkání na menší sousta, aby bylo snadněji stravitelné. Věděli jste ale, že mnoho klinických studií naznačuje, že existuje vztah mezi periodontitidou (zánětem dásní) a srdečními onemocněními?

Vyčistit

Zubní lékaři doporučují čistit zuby dvakrát denně alespoň dvě až tři minuty. Bez fluoridové zubní pasty se neobejdete. Fluorid podporuje mineralizaci zubů, pomáhá bránit zuby před vznikem zubního kazu a zabraňuje bakteriím vytvářet kyseliny poškozující zubní sklovinu. Budete-li si čistit zuby GLISTER™ Všestrannou účinnou fluoridovou zubní pastou, nezapomeňte si vyčistit i bakteriemi pokrytý jazyk. Zubní kartáček byste měli vyměňovat každé tři až čtyři měsíce nebo jakmile začnou jeho štětinky ztrácet tvar.

Použít zubní nit

Alespoň jednou denně použijte GLISTER Zubní nit s příchutí máty. Čištění zubů dentální nití je snadné. Vezměte si nit dlouhou asi 20 cm, její konce si omotejte kolem prostředníčků každé ruky a jemně nití třete strany každého zubu směrem od dásní ven. Vyčistíte tak úzké prostory mezi zuby, do kterých se nedostane ani pečlivě navržený GLISTER Kartáček na zuby. Když začnete nit používat, mohou dásně trošku krvácet, ale do několika dní by krvácení mělo ustat. Pokud se tak nestane, měli byste se obrátit na svého zubního lékaře.

Vypláchnout

Jakmile skončíte, použijte GLISTER Koncentrovanou ústní vodu. Pomáhá lépe odstraňovat plak než jen samotné čištění a zároveň osvěží Váš dech. V sociálních kontaktech hrají pachy a vůně významnou roli. Zápach z úst může být nepříjemný Vašemu partnerovi, přátelům, známým i zákazníkům! Neustále v kabelce nebo kufru noste GLISTER Osvěžující ústní sprej a používejte jej dle potřeby. Zvýšíte tak svou sebedůvěru při ukázkách výrobků společnosti Amway.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím