Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Věda stojící za krásnými vlasy

Péče o tělo

S novými výrobky značky SATINIQUE získáte krásné vlasy neuvěřitelně snadno.

Lidé, kteří si barví vlasy, čelí nelehké výzvě ve snaze zajistit jejich zdravý a bohatý vzhled. Je to proto, že při každém barvení je nutno nadzvednout kutikulu, aby molekuly barvy pronikly dovnitř vlasu. Tento proces ale vlasy oslabuje a často i poškozuje. Nebudeme-li používat vhodný systém vytvořený speciálně pro péči o barvené vlasy, začnou být vlasy lámavé a bez života.

Regenerace barev

Společnost Amway představila v rámci řady výrobků SATINIQUE™ Péče o vlasy novou patentovanou složku, díky které budou Vaše vlasy stejně zářivé jako nová balení výrobků SATINIQUE. Jedná se o technologii ENERJUVE™ exkluzivně používanou ve výrobcích SATINIQUE. ENERJUVE je komplex s pozitivním nábojem posilujících lipidů, zpevňujícího kreatinu a obnovující kyseliny eikosanové (18-MEA), které působí ve všech třech vrstvách vlasu a opravují negativní náboj v poškozených vlasech. ENERJUVE je inteligentní technologie, která identifikuje poškozené nebo oslabené vlasy a proniká do jejich jádra. Selektivně se váže na poškozené oblasti, posiluje slabá místa a opravuje a revitalizuje vlasy uvnitř i zvenčí.

Šampon a Kondicionér pro barvené vlasy pomáhají již po jediném použití obnovovat kutikulu vlasů a jejich přirozenou obranyschopnost

Síla a lesk

Při prvním mytí vlasů SATINIQUE Šamponem pro barvené vlasy budete nejspíše překvapeni – Vaše hlava totiž nebude obalena nánosy pěny. Veškerá tato pěna je totiž tvořena silným čisticím přípravkem s obsahem sulfátů, který se používá ve většině šamponů a čisticích výrobků pro domácnost. Sulfáty ale ničí vlasovou kutikulu, a vlasy jsou pak unavené, vysušené a poškozené. Systém tvořený SATINIQUE Šamponem a Kondicionérem pro barvené vlasy je jemný a sulfáty neobsahuje. Vaše vlasy tedy nejen očistí a ošetří, ale navíc je ochrání, posílí, opraví, zachová jejich barvu a zvýší lesk. Potřebné živiny vlasům dodá jedinečná směsice výtažku z granátového jablka a hroznových semínek – granátové jablko revitalizuje unavené a suché vlasy a chrání je před poškozením způsobeným prostředím. Výtažek z hroznových semínek zase zajišťuje antioxidanty. Šampon a kondicionér vlasy posílí, hydratují, opraví jejich kutikulu a ochrání barvu. Budete-li výrobky používat společně jako SATINIQUE Systém pro barvené vlasy, mohou být vlasy až devětkrát silnější a jejich barva zůstane neodolatelná po až 45 umytí.

Revitalizace a oprava

Další hvězdou nové kolekce SATINIQUE je Revitalizační maska. Tento jemný mycí a pečující přípravek vlasy vyživuje vitaminem E, výtažkem z jadérek vinných hroznů a olejem ze semen tungovníku. Tyto složky pomáhají vlasy chránit před poškozením způsobeným prostředím a zanechávají vlasy zdravé a hydratované. Použijete-li masku samostatně, budou Vaše vlasy až šestkrát silnější. Použijete-li ji společně se SATINIQUE Systémem pro barvené vlasy, opraví roztřepené konečky, až devětkrát posílí i ty nejzávažněji poškozené vlasy a obnoví jejich jemnost. Výrobky jsou vhodné pro všechny typy vlasů, obzvláště pak pro vlasy namáhané, poškozené nebo barvené. Jedná se o posilující kúru, která využívá sílu komplexu ENERJUVE k opravě a hloubkové péči před stylingem. Rozlučte se s roztřepenými konečky a přivítejte hebké, hedvábné a neodolatelné vlasy.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím