Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Silné a vyživené vlasy

Péče o tělo

Již brzy – nové výrobky značky SATINIQUE pro silné a krásné vlasy.

Nestačí, aby byly Vaše vlasy jen lesklé a krásné – musí být též silné. Je tedy třeba dobře pečovat o vlasovou pokožku, aby byl každý jednotlivý vlas pevný a odolný proti lámání. Značka SATINIQUETM již brzy představí řadu výrobků SATINIQUE proti vypadávání vlasů, která se bude soustředit právě na tyto potřeby.

Braňte vlasy před lámáním

Nový SATINIQUE Šampon a Kondicionér proti vypadávání vlasů pomáhají bránit lámavosti vlasů. Podle Lana Duvela, hlavního výzkumného pracovníka společnosti Amway pro vývoj výrobků péče o tělo, zachrání až 1 800 vlasů měsíčně. S pomocí patentované technologie ENERJUVETM (speciální složky, kterou nalezneme i v dalších nových výrobcích SATINIQUE) a výtažků z avokáda, ženšenu a listů moruše chrání tento šampon a kondicionér každý jednotlivý vlas a navrací vlasům jejich přirozenou krásu a zdraví.

Vyživujte vlasovou pokožku

Po 12 týdnech používání SATINIQUE Vlasového tonika – fantastické výsledky! Klinické testy jasně dokazují, že vlasy jsou hustější.

SATINIQUE Vlasové tonikum je dalším jedinečným novým výrobkem značky SATINIQUE, s jehož pomocí dosáhnete silnějších vlasů. Tento inovativní výrobek je vhodný pro muže i ženy s křehkými vlasy. SATINIQUE Vlasové tonikum hydratuje vlasovou pokožku a brání vypadávání vlasů způsobenému lámáním suchých a křehkých vlasů. Obsahuje také protizánětlivé složky, které podporují celkové zdraví vlasové pokožky a brání běžným potížím, jako jsou lupy.

Vědecký pracovník Lane Duvel tvrdí, že složení, jehož součástí je i „jedinečná patentovaná směsice rostlinných látek zvaná Vlasový revitalizační komplex“, Vám zajistí hustější a silnější vlasy. Dobře vyživené konečky představují dobrý základ pro lesk, sílu a krásu každého vlasu.

Během vývoje tohoto nového vlasového přípravku jej společnost Amway testovala na skupině uživatelů. Více než 70 % z nich uvedlo, že SATINIQUE Vlasové tonikum podpořilo růst hustších vlasů.

Na nové výrobky SATINIQUE proti vypadávání vlasů se můžete začít těšit již nyní – zajistí Vám dobře vyživenou vlasovou pokožku, a tím i silnější a zdravější vlasy!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím