Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Ještě hebčí vlasy

Péče o tělo

Probuďte unavené vlasy s pomocí SATINIQUE Vyhlazujícího šamponu a kondicionéru s hydratačním účinkem.

Když jsou naše vlasy mladé, lesknou se přirozeně – jsou totiž plné hydratačních složek a nebyly ještě vystaveny přírodním vlivům, které poškozují jejich texturu. Jakmile je ale vystavíme UV záření, fénům, chemickému ošetření a žehličkám na vlasy, přirozené množství jejich hydratačních složek, díky kterým vypadají tak zdravě, se značně sníží. Tato ztráta hydratace vlasy nakonec poškodí, způsobuje jejich lámání, krepatění a nezdravý vzhled. Chcete-li unavené vlasy znovu oživit, vyzkoušejte SATINIQUE™ Vyhlazující šampon a kondicionér s hydratačním účinkem, které s pomocí účinné technologie ENERJUVE™ vlasy do hloubky hydratují a navrátí jim hebkost od kořínků ke konečkům.

Exkluzivní komplex

Patentovaný komplex ENERJUVE byl vyvinut exkluzivně pro řadu výrobků péče o vlasy SATINIQUE, jejíž cílem je navrátit vlasům bez života přirozenou krásu a lesk. Komplex ENERJUVE vytváří s pomocí lipidů okolo dřeně vlasu ochrannou vrstvu, která zadržuje hydrataci, a slouží jako pojivo vylepšující vrstvy kutikuly. Mastná kyselina 18 MEA (kyselina eikosanová) získávaná z vlny vlasům navíc dodává hebkost a lesk. Kreatin, derivát přírodní aminokyseliny, podporuje pružnost vlasů a společně s lipidy je uchovává silné a odolné.

Jedinečná směsice pro krásu Vašich vlasů

Sledujte, jak díky Vyhlazujícímu šamponu a kondicionéru s hydratačním účinkem suché a unavené vlasy znovu ožívají. Tyto výrobky posilují s pomocí oleje z ořechů kukui a provitaminu B5 vysušené vlasy a dodávají jim vysokou dávku hebkosti, jemnosti a lesku.

Součástí SATINIQUE Vyhlazujícího šamponu a kondicionéru s hydratačním účinkem je vysoce účinná kombinace složek, která řeší veškeré aspekty poškození vlasů.

  1. Již po jednom použití navrací důležitou hydrataci

  2. Brání krepatění. Vlasy jsou lesklé a jemné na dotek*

  3. Vlasy jsou až 6 x hladší*

Vyhlazující šampon a kondicionér s hydratačním účinkem povzbudí Vás i Vaše vlasy.

LOOK IT. LOVE IT. LIVE IT.* Při společném používání Vyhlazujícího šamponu a Vyhlazujícího kondicionéru s hydratačním účinkem a Vyhlazujícího balzámu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím