Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Představujeme nové výrobky SATINIQUE

Péče o tělo

Díky nové generaci pečujících výrobků značky SATINIQUE budou Vaše vlasy vždy krásné!

Vlasy si možná myjete stejně jako dříve, nikdy předtím jste jim ale neposkytli tak jedinečnou péči jako s novými výrobky značky SATINIQUETM. Dobře víte, že mít zdravé a nádherné vlasy, je neopakovatelný pocit, který posílí Vaše sebevědomí. Nové výrobky Vám dodají: SKVĚLÝ VZHLED. DOBRÝ POCIT. CHUŤ DO ŽIVOTA. Nyní se seznamte s klíčovými prodejními body této nové řady.

Exkluzivní komplex ENERJUVE

Věda stojící za novými výrobky SATINIQUE má i své jméno – ENERJUVETM. Jedná se o komplex vyživujících lipidů, kreatinu a vyhlazující složky 18-MEA (kyseliny 18-methyleikosanové), který vlasy nabije pozitivní energií. Komplex vlasy ošetří, revitalizuje a obnoví jejich přirozený a zdravý vzhled.

Komplex ENERJUVE, výhradně od společnosti Amway, působí ve všech třech vrstvách vlasů – medulla (dřeň) je centrální část vlasu a přispívá k objemu a pevnosti každého vlasu. Kortex (vlasová kůra) vlasům zajišťuje potřebnou hydrataci a pigment, určuje jejich texturu, barvu a tloušťku. Kutikula (vnější vrstva) vlasy chrání a dodává jim lesk, hebkost a umožňuje snadné rozčesávání.Fantastické výsledky po jediném použití: obrázek předtím a poté


Inteligentní komplex ve výrobcích SATINIQUE samostatně identifikuje poškozené/oslabené oblasti vlasů, obnoví jejich zdraví a neutralizuje záporný náboj v poškozených a oslabených vlasech. 18-MEA je přirozenou složkou povrchu vlasů, která jim dodává zdravý lesk – velice snadno se ale poškodí. Z povrchu vlasu se může již po jediném barvení ztratit až 80 % složky 18-MEA a nelze ji přirozeně regenerovat. Komplex ENERJUVE pomáhá 18-MEA obnovovat, takže Vaše vlasy získají hedvábnou jemnost a budou se snadno rozčesávat.

Jedinečná směs rostlinných a vyživujících látek

Pečlivě vybrané rostlinné a vyživující látky obsažené ve výrobcích SATINIQUE vlasy regenerují a řeší jejich konkrétní potřeby.

Vyhlazující šampon s hydratačním účinkemŠampon pro zvětšení objemu vlasůŠampon pro barvené vlasyŠampon s kondicionérem 2 v 1
Potíže s vlasy Vlasy jsou nevýrazné, suché a špatně se rozčesávají.Vlasy jsou splihlé, křehké a bez života.Poškození způsobená sluncem, prostředím, věkem a chemickým ošetřením.Každodenní mytí, styling a znečištění.
ENERJUVE s Olejem z ořechů kukui / provitaminem B5Olejem z makadamových ořechů / sójovým proteinemVýtažkem z granátových jablek / výtažkem z jadérek vinných hroznůBrutnákovým olejem / vitaminem E
Výhody Hladké a hydratované vlasyObjemRegenerace a ochrana při barvení2 v 1

Ověřené laboratorní výsledky

S výrobky SATINIQUE navíc dosáhnete ověřených a ohromujících výsledků. Vyhlazující přípravky s hydratačním účinkem zanechávají vlasy až šestkrát hladší. Díky výrobkům pro barvené vlasy budou Vaše vlasy až devětkrát silnější a barva vydrží až 45 umytí. Regenerační vlasové sérum na noc zacelí až 100% roztřepených konečků při jediném použití

Šampon a kondicionér pro barvené vlasy navíc již po jediném použití pomáhají obnovovat kutikulu vlasu a regenerují její přirozenou obranyschopnost.

Pro mnohé z Vašich zákazníků bude při koupi nejlákavější vlastností výrobku jeho vůně. Proto jsme speciálně pro nové výrobky SATINIQUE vyvinuli tři jedinečné vůně – vůni leknínu, malin a růže – mytí vlasů tak bude ještě smyslnější.


Další informace o této nové řadě naleznete v SATINIQUE Srovnávací tabulce výrobků a v informační brožuře .Nové výrobky SATINIQUE. ODHALTE TAJEMSTVÍ KRÁSNÝCH A SILNÝCH VLASŮ.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím