Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Odhalte tajemství krásných a silných vlasů

Péče o tělo

Vyzkoušejte nové výrobky značky SATINIQUE – jedinečné spojení vědy, přírody a krásy.

Představujeme Vám novou kolekci výrobků určených k péči o vlasy pro 21. století. Úplná kolekce přípravků péče o vlasy a pro úpravu účesu nabízí individuální řešení pro všechny typy vlasů. Osahuje náš exkluzivní komplex ENERJUVETM, který vlasům dodává energii a zároveň je regeneruje, a to s fantastickými výsledky:

  1. Vlasy jsou až 6x hladší* a 9x silnější**

  2. Barva vydrží až 45 umytí***

  3. Zacelí až 100% roztřepených konečků již po jediném použití****

A dokáže ješte mnohem více!

Vsaďte na krásu Vašich vlasů

Vlasy dokáží člověka změnit. Jsou emocionálním a dynamickým vyjádřením našeho já. V SATINIQUETM kombinujeme vědecké metody s lidským vnímáním, abychom vlasům umožnili využít jejich plný potenciál. Naše speciální špičkové přípravky na vlasy jsou navrženy s ohledem na konkrétní potřeby Vašich vlasů. Každý výrobek této řady je sestaven tak, aby vlasům dodal zdraví a vitalitu, a aby jim pomohl odhalit jejich tajemství.

SKVĚLÝ VZHLED: ÚČINEK

Vše začíná na povrchu vlasů. Řada SATINIQUE s inovativním komplexem ENERJUVE vlasy regeneruje a dodává jim energii. Vlasy se znovu rozzáří pozitivní energií a zdravím. Díky aktivním rostlinným složkám a živinám budete Vy i Vaše vlasy krásnější než kdy předtím.

DOBRÝ POCIT: ZÁŽITEK

Užijte si ten pocit, když vypadáte skvěle. Bohaté složení se třemi exkluzivními vůněmi SATINIQUE zcela okouzlí Vaše vlasy i smysly. Vůně ovoce a čerstvých květů je zdrojem příjemných zážitků pro všechny smysly.

VYCHUTNEJTE SI: SÍLU A MOC

Energie a vitalita přípravků SATINIQUE obrátí Váš život v dobrém slova smyslu naruby. Váš účes se stane inspirujícím odrazem Vaší fyzické i psychické pohody. Budete připraveni na každý den, plni nové energie, sebedůvěry a skvělé nálady, připraveni oslnit celý svět Vaší krásou.

MODERNÍ SLOŽENÍ

ENERJUVE je exkluzivní patentovaný komplex od společnosti Amway. Obsahuje speciální řadu posilujících lipidů, zpevňující kreatin a vyhlazující složku 18-MEA (kyselina eikosanová), jejímž úkolem je neutralizovat záporný náboj v poškozených vlasech. Účinný komplex proniká do vlasů zvenčí, aby bojoval se známkami poškození v jejich jádru – aby je ošetřil a revitalizoval skrz naskrz.

JEDINEČNÁ KOMBINACE ROSTLINNÝCH A VÝŽIVNÝCH LÁTEK

Za dokonalostí vlasů stojí dokonalá rovnováha vědy a přírody. Právě z tohoto důvodu každý přípravek z kolekce SATINIQUE obsahuje rovněž kombinaci rostlinných a výživných látek. Od povzbuzujícího ženšenu po revitalizující provitamin B5 – každá z našich rostlinných složek prochází pečlivým výběrem, aby vhodně doplnila inovativní složení výrobků a obohatila přirozenou krásu vlasů.

Kolekce SATINIQUE bude uvedena v únoru 2014. Nenechte si ujít možnost vyzkoušet si tyto skvělé výrobky!


* Při společném používání Vyhlazujícího šamponu a Vyhlazujícího kondicionéru s hydratačním účinkem a Vyhlazujícího balzámu.
** Při společném používání Šamponu a Kondicionéru pro barvené vlasy, Revitalizační masky a Ochranného spreje s dvojitým účinkem.
*** Tvrzení o Šamponu pro barvené vlasy.
**** Tvrzení o Regeneračním vlasovém séru na noc.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím