Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Trvalý dobrý dojem

Péče o tělo

Seznamte se s hydratačním Krémem na ruce a nehty, který dokonale upraví Vaše ruce!

Říká se, že na lidi, které neznáme, udělají první dojem naše ruce. Ruce o Vás prozradí, kdo jste a také Váš věk. Chcete-li tedy na přátele, rodinu a potenciální zákazníky udělat trvalý dobrý dojem, jsou pečlivě upravené zdravé ruce nutností.

Pečujte o své ruce

Společnost Amway Vám s radostí představuje zcela nový HAND SERIES Krém na ruce a nehty, který Vám pomůže ruce pečlivě upravit bez ohledu na roční období či Váš věk. Tento nový krém se postará o velice jemnou pleť na hřbetech rukou i o nehty a suché ruce okamžitě hydratuje bez ohledu na počasí. Hydratace je totiž jedním z nejdůležitějších faktorů při zajišťování mladistvé pleti.

Ideální doplněk

Nový hydratační HAND SERIES Krém na ruce a nehty není ale jen ideálním pomocníkem pro všechny, kdo dbají o vzhled svých rukou. Krém byl totiž speciálně navržen tak, aby dobrý dojem zanechávalo i jeho praktické balení. Každá sada obsahuje tři 30ml kusy, které můžete nosit neustále s sebou. Krém je velice praktický při cestování a lze jej snadno nosit v kabelce místo velkého balení.

Ke každému kusu výrobku je navíc připevněn roztomilý přívěsek ve tvaru srdce, který slouží jako elegantní a praktický doplněk.

Dvě nejvýznamnější složky

Nový výrobek neobsahuje žádná barviva a jeho hlavními dvěma složkami jsou arganový olej a vitamin E.

  1. Arganový olej – známý též jako tekuté zlato – je jedním z nejúčinnějších olejů. Zajišťuje mimořádné hydratační, vyživující a ochranné účinky.

  2. Vitamin E – dobře známý antioxidant – pomáhá chránit pleť před poškozením volnými radikály.

Udělejte trvalý dobrý dojem

Chcete-li se o své ruce dobře starat, na nic nečekejte! Zakupte si sadu hydratačních HAND SERIES Krémů na ruce a nehty již dnes a své ruce řádně rozmazlujte – uděláte tak na ostatní dlouhodobý dobrý dojem. A nezapomeňte – tento výrobek je ideálním dárkem pro nadcházející svátky.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím