Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

SATINIQUE – klinicky ověřeno

Péče o tělo

Stejně jako Vaše pleť potřebuje v zimě speciální péči, musíte dbát i o své vlasy.

Jakmile začnou Vaše vlasy v zimě chřadnout, výsledkem může být jedna pohroma za druhou: suché a unavené vlasy nebo vlasy krepaté, odstávající či vypadající jako helma. Chcete-li dosáhnout viditelných a ověřených výsledků, řiďte se následujícími třemi jednoduchými kroky a používejte profesionální výrobky Amway z řady péče SATINIQUE™ Péče o vlasy . Žádná jiná značka se nemůže pochlubit tak jedinečnou kombinací vědy a krásy – výrobky jediným použitím zajistí revitalizaci, posílení a ochranu vlasů.

Šampon

Chladné zimní počasí venku a suché teplo doma a v kanceláři způsobuje vysoušení nejen Vaší pleti, ale i vlasů. Proto je obzvláště důležité používat jemný obnovující prostředek, jako je např. SATINIQUE Jemný vlasový šampon pro každodenní použití. Jeho čisticí a hydratující složky získané z přírodních rostlinných zdrojů pomáhají vlasy jemně zbavit nečistot, stylingových přípravků a mastnoty, aniž by vlasy vysušovaly. Tvrzení: Vlasy jsou silnější a zdravější již po JEDNOM použití.

Kondicionér

Poté, co si vlasy omyjete, vmasírujte do nich SATINIQUE Hydratační kondicionér , ponechejte přípravek jednu až tři minuty působit a vlasy znovu omyjte. Složky kondicionéru, včetně vitaminu E, společně vytváří ochrannou vrstvu, která vlasy hydratuje, aniž by působily těžce a zplihle. Rychle účinkující složení usnadňuje péči o vlasy, chrání vlasy proti cuchání a krepatění a dodává jim lesk. Tvrzení: Vlasy jsou po JEDNOM použití až desetkrát hladší.

Jednou nebo dvakrát týdně dodejte vlasům sílu pomocí SATINIQUE Balzámu pro intenzivní regeneraci . Hustý, krémový balzám obsahuje bílkoviny z pšenice, které pronikají hluboko do struktury vlasů, pomáhají opravovat vnitřní poškození, kutikulu a roztřepené konečky. Inteligentní technologie využitá v balzámu vyhledává obzvláště poškozené vlasy a zajišťuje u nich nejhlubší proniknutí účinných látek. Vaše vlasy budou lesklejší a krásnější, hladší a pevnější. Tvrzení: Po JEDNOM použití zajistí až 85% snížení roztřepených konečků.

Ochrana

Bez ohledu na to, používáte-li styling založený na teple, použijte SATINIQUE Vlasový přípravek pro fixaci barvy a ochranu proti účinkům vysokých teplot . Sprej obsahuje UV filtry, které vlasy chrání před poškozením z prostředí, a exkluzivní značkový komplex Color Care Complex chránící jak barvené, tak nebarvené vlasy před účinky slunečního záření a znečištění. Složení zeleného čaje a vitaminu E hydratuje a brání zacuchání, vyhlazuje vlasy a brání krepatění. Tvrzení: Brání před poškozením – zářením UVA, UVB, teplem i znečištěním.

Úprava účesu

Tyto jednoduché kroky a stylingové výrobky SATINIQUE dodají Vašim vlasům ten správný moderní vzhled.

1. Naneste SATINIQUE Pěnové tužidlo zvyšující objem vlasů a SATINIQUE Vlasový přípravek pro fixaci barvy a ochranu proti účinkům vysokých teplot a vyfoukejte vlasy do sucha. Poté vlasy rozdělte na prameny, na kořínky naneste SATINIQUE Jemně tužící sprej a důkladně pročešte.

2. Poté, co vlasy po pramenech od temene hlavy pročešete, jemně je přejeďte hřebenem.

3. Natočte vlasy po pramenech na kulmu směrem od obličeje. Podržte 10–15 sekund a opakujte. Pročísněte vlasy prsty a naneste SATINIQUE Jemně tužící sprej.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím