Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Teenageři: nechte si poradit od maminky

Péče o tělo

Jaká je vítězná kombinace pro teenagery? Čistá pleť a svěží vůně!

Život teenagerů je obdobím objevování sebe sama a vzrušení, ale také dramatických změn – psychických i fyzických. Jak jim mohou rodiče tento přechod do dospělosti usnadnit? Jednou z možností, jak našim dětem pomoci v období dospívání, je zaměřit se pozitivně na zlepšení jejich pravidelné péče o pleť.

Protože je pro teenagery často obtížné přijmout rady dospělých, doporučujeme dávat jim rady krátké a jednoduché. Co tedy chtějí?

Čistá pleť

Akné je pro teenagery pravděpodobně největším kožním problémem, se kterým se setkají, a může výrazně ovlivnit jejich sebevědomí. Pokud si všimnete jakýchkoli příznaků, doplňte sadu přípravků pro péči o pleť pro teenagery o výrobek essentials by ARTISTRY Gel na problematickou pleť. Značně snižuje počet černých a bílých teček a současně chrání pleť před dalšími projevy akné v budoucnosti. essentials by ARTISTRY Osvežující pleťové tonikum na problematickou pleť je také skvělý produkt pro pleť náchylnou na akné, protože rozjasňuje pleť tím, že čistí póry a řídí nadměrnou tvorbu mazu.

Žádný tělesný pach

Všechny hormonální vlny s sebou obvykle nesou nový nepříjemný pach. Teenageři to vědí, a proto je průchod koupelnou po nich často průchodem přes mlhu silného parfému nebo kolínské. Doporučte jim jednoduchou každodenní osobní péči s použitím jemného sprchového gelu, jako je například G&H REFRESH+™ Sprchový tělový gel, a poté G&H PROTECT+™ Deodoračního spreje. Oba produkty jsou vhodné pro citlivou pleť dospívajících.

Sportovní den

Přihoďte essentials by ARTISTRY™ Odličovací ubrousky do školní tašky Vaší dospívající dcery, aby se mohla osvěžit během několika málo chvil. Tyto jemné ubrousky jsou obohaceny o vitamin E a další přírodní látky a nabízí účinný a praktický způsob, jak očistit pleť po hodině tělocviku nebo školní sportovní soutěži.

Skutečné osvěžení ze všech stran

Tato jednoduchá, ale účinná pléče o pleť a tělo je skvělým startem, na kterém mohou teenageři budovat své sebevědomí a učit se o sebe pečovat. Díky ní mohou dosáhnout ohromujícího rozdílu v jejich vzhledu a sebevědomí, což teenageři jistě ocení. A pro rodiče není lepší pocit, než být oceněn!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím