Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© GettyImages

Uhlazené vlasy bez krepatění

Péče o tělo

Sofistikované a trendy účesy v jakémkoli počasí.

Vyzkoušejte letos v létě čtyři nepostradatelné výrobky, které vlasy ochrání před poškozením horkem, vlhkem, silným větrem a intenzivními slunečními paprsky. Váš sofistikovaný účes tak vydrží v jakémkoli počasí!

Dodejte kadeřím živiny

Vlasy je třeba vyživovat, aby bez ztráty lesku dokázaly čelit jak suchému letnímu vedru, tak stylingovým přístrojům. I krátké vlasy, které pravidelně stříháte, mohou při častém fénování vypadat unaveně.

SATINIQUE Olejové sérum na vlasy kadeře jemně pokryje hydratačními oleji, aniž by je zatěžovalo. Rozetřete trošku v dlaních a vetřete do vlasů od kořínků ke konečkům. Pokud se Vaše vlasy rychle mastí, naneste sérum pouze do konečků, čímž je ochráníte před vysycháním.

Vyhlaďte krepatění

Vedra jsou často doprovázena zvýšenou vlhkostí. Pokud toužíte po uhlazeném účesu, který vydrží, určitě Vás potěší výrobky, které vlasům v horku a vlhku pomohou odolávat krepatění. Nejdříve vlasy umyjte a ošetřete SATINIQUE Vyhlazujícím šamponem a Vyhlazujícím kondicionérem s hydratačním účinkem. Poté je vysušte osuškou a naneste několik dávek SATINIQUE Vyhlazujícího balzámu. Nakonec vlasy s pomocí kulatého kartáče vyfénujte směrem dolů, čímž uhladíte jejich kutikulu a dodáte jim svůdný lesk.

Chraňte vlasy před poškozením

Některým lidem vlasy v létě trošku zesvětlí, protože slunce zvýrazní přirozené světlejší prameny. Budete-li ale vlasy slunci vystavovat přespříliš, mohou se na nich projevit nehezké známky poškození. Na nic tedy nečekejte a chraňte své kadeře před UV paprsky. SATINIQUE Ochranný sprej s dvojitým účinkem představuje ideální ochranu před sluncem a možným poškozením při stylingu za vysokých teplot.

Aby účes vydržel

Nestálé léto s sebou čas od času přináší silné poryvy větru a suché horko může způsobovat statickou elektřinu, což je pro neposlušné vlasy noční můra. Pokud se během dne chystáte ven, přibalte si do tašky láhev SATINIQUE Spreje pro lesklé vlasy, který Vám pomůže krepatění odstranit. Určitě oceníte, jak Váš krásný účes zafixuje.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím