Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Investujte do šťastného a zdravého úsměvu svých dětí

Péče o tělo

Správné návyky získané v útlém věku mají značný vliv na budoucnost. Pomozte svým dětem oblíbit si čištění zubů!

Není dětský úsměv jednou z nejkrásnějších a nejspontánnějších věcí na světě? Mnoho dětí má dnes ale bohužel chrup zkažený kvůli špatné zubní hygieně a potravinám s vysokým obsahem cukru.

Většina lidí se shoduje, že je na rodičích, aby děti od útlého věku učili pečovat o zuby. Z návyků získaných v této době může člověk těžit po celý život.

I my bychom chtěli děti naučit správně pečovat o zuby. Rozhodli jsme se tedy, že čištění proměníme v zábavu! V létě proto uvádíme na trh inovované zubní kartáčky pro děti a představujeme rovněž zcela novou dětskou zubní pastu.

V ideálním případě by si děti měly čistit zuby dvakrát denně, jednou ráno a jednou večer, speciálním zubním kartáčkem a množstvím pasty o velikosti zrnka hrášku.

Ochrana a posílení dětských zubů

GLISTER™ Kids Dětské zubní kartáčky jsou navrženy pro drobné zoubky a dásně ve vývinu všech dětí od dvou let. Kartáčky jsou vyvedeny ve čtyřech krásných barvách (žluté, červené, modré a zelené) s měkkou úchytkou pro snadnější držení v drobných ručkách. Zakulacená hlavice má jemné štětiny se vzorem, který dětem pomůže při odhadování správného množství pasty.

GLISTER Kids Dětská zubní pasta má lahodnou jahodovou příchuť. Jedinečné složení s fluoridem pomáhá posilovat a chránit dětský chrup, brání tvorbě zubních kazů a pečuje o zubní sklovinu, která je u dětí tenčí. Patentované složení REMINACT™ pomáhá do skloviny znovu ukládat důležité minerální látky, čímž zvyšuje odolnost zubů vůči zubnímu kazu. Tuba se dětem navíc snadno otevírá a zavírá jednoduchým otočením. Určitě se to rychle naučí!

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p


Vápník na žvýkání

Příjem vápníku je v raném dětském věku stejně důležitý jako čištění zubů. Tato minerální látka hraje nezastupitelnou roli v tvorbě zdravých kostí i zubů. Děti potřebný vápník obvykle získávají ze zdravé stravy, jejíž součástí je mléko a mléčné výrobky, listová zelenina a ryby. Občas ale může být třeba jeho příjem trošku podpořit.

Ovocná příchuť NUTRILITE™ Chewable Calcium Magnesium dětem zachutná, takže je snadno přimějete přijímat dostatek vápníku i hořčíku. Tento doplněk stravy je ale vhodný i pro dospělé. Více zjistíte v našem novém Výrobkovém manuálu Výživa a životní styl!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím