Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Účesy na zimu, které vydrží

Péče o tělo

S pomocí našich rad podtrhnete krásu svých vlasů i v zimě.

SATINIQUETM je kolekce prémiových a vysoce účinných výrobků péče o vlasy, která byla vyvinuta s cílem poskytnout řešení každému typu vlasů – pro Vás i Vaše zákazníky tak bude snadné vytvořit elegantní zimní účes, který vydrží. Chcete-li mít v zimě pružné kudrny a pěkně vytvarované konečky, přečtěte si naše následující rady a využijte řadu výrobků SATINIQUE naplno!

Upravujte. Bavte se. Osvěžte. Opakujte …

Buďte krásná a svěží po celé vánoční období. Poradíme Vám s vytvořením elegantních účesů, které zdůrazní krásu Vašich vlasů:

  1. Krátké vlasy: V dlaních rozetřete malé množství SATINIQUE Tvarovacího vosku na vlasy s matným efektem (1) a naneste jej na suché vlasy. Chcete-li zvýraznit texturu vlasů, naneste vosk ještě jednou.

  2. Kudrnaté vlasy: Na vlhké kudrnaté vlasy naneste SATINIQUE Tvarovací krém (2) a vlasy vysušte fénem. Naneste Sprej pro lesklé vlasy (6) a kudrny definujte s pomocí vosku. Nakonec účes zafixujte SATINIQUE Sprejem pro konečnou úpravu účesu (3).

  3. Uhlazený vzhled: Chcete-li dosáhnout elegantního uhlazeného vzhledu, naneste na vlhké, ručníkem vysušené vlasy malé množství SATINIQUE Vyhlazujícího balzámu (7). Vlasy vyrovnejte s pomocí žehličky na vlasy. Naneste Sprej pro lesklé vlasy (6) a účes dokončete Sprejem pro konečnou úpravu účesu (3).

Hladké účesy s výrobky SATINIQUE

Jednou z největších výzev suchého chladného počasí je udržet vlasy hladké a jemné. S pomocí následujících rad se vyhnete nejhorším účinkům zimy a zůstanete během ní stále elegantní:

  1. Vlasy fénujte směrem od kořínků ke konečkům, čímž zabráníte krepatění a potrhání jejich kutikuly.

  2. Naneste SATINIQUE Vlasové tonikum (5), které vyživí jemné, křehké a řídnoucí vlasy, dodá jim sílu a sníží jejich lámavost.

  3. Na barvené vlasy naneste SATINIQUE Regenerační vlasové sérum na noc (4). Tato kúra se nevymývá a opravuje značně poškozené vlasy a roztřepené konečky, zatímco spíte. Navíc vlasy chrání i před možným poškozením v budoucnu. Rychle se vstřebává, takže na polštáři nezanechá žádné nečistoty.

Chcete se dozvědět více?

Nezapomeňte se seznámit s nejnovějšími informacemi o všech přínosech řady výrobků SATINIQUE. Jak můžete Vy i Vaši zákazníci využít výrobky SATINIQUE naplno, zjistíte na stránkách Amway Academy .

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím