Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Třešnička na dortu

Péče o tělo

Nové výrobky značky SATINIQUE Vám pomohou k dokonalému účesu.

Společnost Amway uvádí tento měsíc na trh dva skvělé nové výrobky SATINIQUETMRegenerační vlasové sérum na noc a Sprej pro lesklé vlasy. Několik výrobků péče o vlasy – Vyhlazující šampon s hydratačním účinkem, Vyhlazující kondicionér s hydratačním účinkem a Šampon s kondicionérem 2 v 1 – navíc začíná nabízet ve větších baleních (750 ml).

Péče o vlasy

Nejnovějším přírůstkem řady péče o vlasy je SATINIQUE Regenerační vlasové sérum na noc, které je schopno již po jediném použití opravit až 100 % roztřepených konečků. Největší výhodou tohoto výrobku ale je, že o vlasy pečuje, zatímco spíte, takže po probuzení budou Vaše kadeře jemnější a hebčí. Poté, co ulehnete ke spánku, výrobek intenzivně pracuje na obnově poškozených vlasů, proniká do jejich nitra a nezanechává žádné nepříjemné zbytky.

Vaše vlasy budou neodolatelně krásné – tento výrobek stačí používat třikrát týdně.

Úprava účesu

Péči o vlasy zakončete SATINIQUE Sprejem pro lesklé vlasy, který je díky obsahu marockého arganového oleje hluboce hydratuje a zajistí jim úžasný lesk. Arganový olej se získává lisováním jader plodu argánie, zkrotí neposlušné lokny a dodá jim lesk. Výrobek se nanáší na suché, učesané vlasy.

Úpravu účesu můžete zakončit také novým jemným SATINIQUE Sprejem pro konečnou úpravu účesu, který vlasům zajistí celodenní fixaci. Již se nemusíte obávat deštivých dnů – tento úžasný výrobek Vaše vlasy před vlhkem dokonale ochrání!

Větší balení

Dlouhodobě oblíbené výrobky SATINIQUE Vyhlazující šampon s hydratačním účinkem, Vyhlazující kondicionér s hydratačním účinkem a Šampon s kondicionérem 2 v 1 lze nyní zakoupit v 750ml balení. Výrobky jsou plné vitaminů a obsahují také patentovanou technologii ENERJUVETM. Velká balení navíc vydrží velice dlouho – jediná láhev Vám zajistí neodolatelné vlasy na mnoho dnů!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím