Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Schöttger Photography

Jaký parfém je pro Vás nejvhodnější?

Vůně

Při výběru parfému musíme zvažovat spoustu faktorů.

Jakou máte povahu? Jakou vůni byste běžně nosili a proč? Svět parfémů se v posledních desetiletích velice rozrostl. Je tedy čím dál obtížnější se rozhodnout, který pro Vás bude ten pravý. My Vám ale s výběrem pomůžeme.

Jeden parfém nestačí

Při výběru parfému se nemusíte spokojit s jedinou osobní vůní. Ve Vaší volbě totiž hraje roli spousta faktorů:

  1. Co se Vám líbí – stačí si přičichnout k lahvičce s parfémem a víte, že je to on (nebo také, že tenhle nikdy!). Tělo každého z nás má navíc trošku jiné chemické složení. Dokonce i jednovaječná dvojčata voní různě ! Vždy si vybírejte parfém, který se Vám líbí, ne který Vám někdo jiný doporučí.

  2. Vaše povaha – jste společenští, uzavření, sebevědomí, vážní nebo zábavní? Mění se Vaše povaha podle situace nebo společnosti, ve které se právě nacházíte? Pokud ano, rozhodně byste si měli časem pořídit více vůní a střídat je podle potřeby!

  3. Jak se cítíte – když jste unavení, může Vás energizující a osvěžující vůně doslova postavit na nohy. Trpíte-li nervozitou, pomohou citrusové a květinové tóny parfému ARTISTRY™ FLORA CHIC Eau de Parfum zklidnit Vaše smysly. Pokud potřebujete zvýšit sebevědomí, vyzkoušejte něco smyslného nebo tajemného. Dobrou volbou by mohl být ANTICIPATE™ Intense Eau de Parfum for Women.

  4. Jaký chcete udělat dojem – chcete, aby si ostatní všimli Vaší přitažlivosti? Vsaďte na intenzivní parfém s tóny, které rozdmýchávají vášeň! Chcete celou místnost ohromit svou elegancí? S parfémem, který v sobě mísí tóny květin, ovoce a mořského vánku (například ANCESTRY™ in PARIS Eau de Parfum for Women) se budete cítit stejně elegantně jako Pařížanky.

  5. Příležitost, na kterou se chystáte – každá příležitost může vyžadovat jinou vůni. Slavnostní večeře si žádá luxus, první rande něco lehkého a romantického a na piknik s rodinou bude zase nejlepší svěží vůně.

  6. Roční období – na Vaši volbu může mít vliv dokonce i roční období. Kořeněný parfém, který zbožňujete přes zimu, se vůbec nemusí hodit do parných letních dnů. Vhodnější by možná byla ovocná, citrusová nebo květinová vůně.

Mezi parfémy od společnosti Amway naleznete celé spektrum vůní typu Eau de Parfum a Eau de Toilette. Nabízí úžasné směsi tónů, například citrusové, květinové, dřevité, kořeněné, ovocné a pižmové. Vybere si každý, pro každou příležitost, denní dobu i roční období. Projděte si parfémy a popřemýšlejte o všech výše uvedených faktorech. Pak si vyberte vůni, kterou si opravdu zamilujete. A s výběrem pomozte i zákazníkům.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím