Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Podtrhněte svou ženskost novou vůní

Vůně

Představujeme ARTISTRY FLORA CHIC Eau de Parfum.

Představte si parfém, který Vás přenese do růžové zahrady v pařížském parku Parc de Bagatelle. Jeho vůně, podobně jako samotné „město lásky“, silně zapůsobí na Vaše smysly i romantickou povahu. A právě taková je i nejnovější vůně od společnosti Amway, ARTISTRY FLORA CHIC™ Eau de Parfum, která Vás očaruje a inspiruje.

Jedná se o zcela první parfém značky ARTISTRY a je výsledkem spolupráce s domem Givaudan, světovou jedničkou ve výrobě chutí a vůní. Byl vyvinut v USA a inspiraci čerpal právě z Paříže. Dům Givaudan vyvíjí vůně pro ty nejprestižnější značky na světě. Pro ARTISTRY FLORA CHIC Eau de Parfum použili parfuméři jen ty nejkvalitnější suroviny a než nalezli finální složení, vyhodnotili více než 100 různých kombinací.

ARTISTRY FLORA CHIC Eau de Parfum je jemný parfém, který v sobě snoubí: francouzské klementinky (hlava), bulharskou růži (srdce) a květ ylang-ylang z Madagaskaru (základ). Lahvička ve vintage stylu byla navržena tak, aby odrážela vlastnosti samotného parfému: eleganci, ženskost a lehkost.

Tvořivá síla vůní má dlouhou historii. Ženy i muži vůně po mnoho let využívali jako aromaterapii, k navození příjemných pocitů nebo ke zvýšení své přitažlivosti. Čich je spojen s částí mozku, která řídí rovněž emoce, paměť a kreativitu, takže určitá vůně může ovlivnit Vaši náladu a dokonce ji i změnit!

Pro některé ženy je jemné nanesení parfému posledním krokem před odchodem z domu a je pro ně stejně důležité jako rtěnka nebo nasazení náušnic. Aby parfém působil co nejdéle, naneste jej na následující pulzní body:

(Za ucho, na spodní část kolene a podél klíční kosti, na krk a na vnitřní část zápěstí a lokte.)

ARTISTRY FLORA CHIC Eau de Parfum je po péči o pleť a líčení posledním krokem Vašeho zkrášlovacího režimu. Může se také stát luxusním dárkem, který se bude úžasně vyjímat na toaletním stolku každé ženy.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím