Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Využijte novou příležitost

Vůně

Když parfumáři společnosti Amway vytvářeli OPPORTUNE PREMIUM Eau de Toilette, osvěžující novou vůni pro muže s orientální fougère, neponechali nic náhodě.

Uvedení nové vůně pro muže na trh je vždy úžasný zážitek. OPPORTUNETM PREMIUM Eau de Toilette rozšíří oblíbenou řadu Vůní od AmwayTM o novou, moderní a elegantní vůni. OPPORTUNE PREMIUM Eau de Toilette ale není jen osvěžující a energizující parfém pro moderního muže. Obsahuje totiž i fascinující kořeněné tóny, které svému nositeli dodají nádech tajemna.

Dokonalá vůně díky pokročilé technologii

Vývoj špičkových parfémů nelze nechávat náhodě. Společnost Amway proto při vytváření OPPORTUNE PREMIUM Eau de Toilette využila technologii Jungle EssenceTM*, nejmodernější technologii získávání vůní, která zachycuje původní vůni přímo z přírody. Získané aroma je tedy v parfému naprosto dokonalé.

Dualita hřejivosti a osvěžení pro dokonalého muže

Nejdříve jsme opatrně získali přírodní vůně růžového pepře, které jsme poté smísili s fascinující kombinací mandarinky a vodního melounu. Výsledkem byla jedinečná vůně, která nositeli dodává pocit hřejivosti a osvěžení. Odborníci se ale rozhodli, že vůni přidají ještě větší hloubku. Použili tedy jantar a dřevo, a parfém tak získal orientální a hřejivé zakončení. Celou vůni elegantně završuje aroma jemného pižma.

Sofistikovaná mužnost

Jak brzy sami zjistíte, výsledkem tohoto precizního umění je sofistikovaný a mužný parfém se zcela novou a komplexní vůní.


Umožněte potenciálním zákazníkům, aby si parfém vyzkoušeli. Snadněji je tak přesvědčíte k jeho koupi! Kupte si Vzorky OPPORTUNE Premium Eau de Toilette. Vzorky jsou k dispozici rovněž pro nový parfém pro ženy ANCESTRYTM in PARIS Eau de Parfum.*Jungle Essence je ochranná známka společnosti V. MANE FILS, Société anonyme

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím