Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zachyťte slavnostní atmosféru

Vůně

Je Váš parfém opravdu ten pravý? Vyzkoušejte naši novinku, která je ideální pro výjimečné večery.

Většina z nás se obvykle pečlivě věnuje svému oblečení, líčení a vlasům. Stejně důležitá je ale i vhodná vůně, kterou si můžete představit jako výjimečný doplněk. Představujeme Vám novou jedinečnou vůni pro ženy, který se skvěle hodí na večírky s přáteli nebo na romantické večery s Vaším partnerem – ANCESTRYTM in PARIS Eau de Parfum.

ANCESTRY in PARIS Eau de Parfum

Máte chuť na noční procházku po březích řeky Seiny? Naše nová květinová variace parfému ANCESTRYTM Vás přenese přímo do tajemné pařížské noci!

Svěží vysoké tóny čerstvých květin, zelených listů a mořského vánku následují ženské střední tóny v noci kvetoucího jasmínu, růže a dužiny broskví, která parfému dodává lahodnou ovocnou vůni. Základ je smyslný a sofistikovaný – jantarové dřevo a bílé pižmo parfému dodávají pronikavost a vřelost, díky kterým se skvěle hodí pro chladnější noci. Srdce složené z bílých květů podtrhuje tuberóza. Jako stejnojmenné město má i ANCESTRY in PARIS Eau de Parfum elegantní a tajemnou auru, která nejvíce vyniká právě večer.

Jak vůně funguje

Vůně parfémů se na Vaší pleti uvolňuje postupně, takže se v čase mění. Každá vůně obsahuje různé složky, které společně vytváří určité aroma. Každá z těchto složek se však odpařuje vlastní rychlostí, takže celková vůně parfému se postupně proměňuje. Vysoké tóny jsou výsledkem spolupráce všech složek parfému. Po několika minutách se odpaří nejméně stabilní molekuly a začnou vynikat střední tóny (tzv. srdce). Asi po hodině se odpaří i ony a zbudou spodní tóny, neboli „základ“.

ANCESTRY in PARIS Eau de Parfum je vysoce koncentrovaný parfém, takže Vaši pleť neodolatelně rozvoní na celé hodiny a bude se jemně uvolňovat po celou noc.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím