Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Odborníci podporují značku ARTISTRY

ARTISTRY

Uvedení ARTISTRY Zpevňujícího séra proti vráskám na trh v Evropě se zúčastnilo mnoho odborníků.

Na podzim roku 2011 se v Evropě konaly propagační akce k uvedení ARTISTRY™ Zpevňujícího séra proti vráskám, nejnovějšího omlazujícícho výrobku řady ARTISTRY Intenzivní péče o pleť, na trh. VPA, kteří se uvedení na trh zúčastnili, měli příležitost získat podrobné informace od amerických odborníků a vědců jednotlivých značek, a to buď osobně, nebo prostřednictvím živých videopřenosů. Akce byly ohromně úspěšné. Uvedení výrobku ARTISTRY Zpevňujícího séra proti vráskám na trh předčilo všechna očekávání.

Londýn

3. září 2011 se VPA sešli, aby slavnostně přivítali ARTISTRY Zpevňující sérum proti vráskám v londýnském centru London Flagship Store. Amway Europe se podařilo zajistit účast Maggie Pepoy, globální manažerky řad ARTISTRY Intenzivní péče o pleť, Creme LuXury a essentials z Ady v americkém Michiganu. Maggie se akce zúčastnila prostřednictvím živého videopřenosu, a mohla tak sama prakticky prezentovat správné používání výrobku na svém obličeji.

Belgie, Nizozemsko a Skandinávie

Michelle d’Allaird, odbornice v oblasti zdraví pleti, dorazila do Evropy v listopadu 2011 a během devítidenního školení se s VPA podělila o své zkušenosti. Michelle tvrdí: „Chtějí-li Vaše zákaznice mít krásnou pleť, musí začít včas. Mají-li obavy ze stárnutí, naplno toho využijte. Zdůrazněte, jak je pro uchování mladistvé pleti důležitý správný režim.“* VPA získali příležitost klást dotazy a osobně si s Michelle promluvit. Jeden z VPA poznamenal: „Nyní již vím, jak mohu používat nové výrobky řady Intenzivní péče o pleť společně s výrobky ARTISTRY TIME DEFIANCE™ a ARTISTRY essentials.“


* Časopis Amagram 05/2011, strana 19.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím