Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Sametová, jemná, okamžitě vyhlazená

ARTISTRY

Představujeme nejnovější inovativní výrobek z řady ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE.

Značka ARTISTRYTM vítá tento měsíc ve své řadě výrobků INTENSIVE SKINCARETM novinku: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazující sérum. V kombinaci s výrobkem ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling bude nabízen pod názvem ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Power Duo.

Nové Vyhlazující sérum

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazující sérum bojuje s příčinami suché pleti a rozšířených pórů. Využívá k tomu inovativní složky, jako například:


  1. Optické difuzéry vyhlazují a matují pleť, která je po aplikaci jemnější.


  2. Ovesný výtažek a cukry, které vážou vodu (tzv. NMF) jemně odstraňují z pleti nečistoty, které ucpávají póry, a vyhlazují strukturu pleti.


  3. Výtažek z javánského čaje potlačuje produkci kožního mazu a zároveň viditelně zmenšuje póry a redukuje nedokonalosti pleti.


Pro podporu uvedení tohoto výrobku jsme pro Vás připravili Vzorky ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazujícího séra. Pomocí vzorků můžete efektivně představit nové výrobky svým zákazníkům a nechat je tyto výrobky vyzkoušet. VPA mohou svým zákazníkům poté nabídnout i další kombinace výrobku z jiných řad ARTISTRY.


Vzorky ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazujícího séra

Mocná kombinace…

Nový výrobek ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Power Duo se skládá ze dvou přípravků péče o pleť, které zlepšují celkový vzhled pleti a pórů: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazujícího séra a ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujícího peelingu.

Použití kombinace ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Power Duo je snadné!
1) Po vyčištění a tonizaci pleti použijte ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazující sérum a přípravek značky ARTISTRY s ochranným faktorem nebo podkladový make-up s SPF.
2) Abyste dosáhli optimálních výsledků, používejte dvakrát týdně večer namísto ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazujícího séra Obnovující peeling. Tento peeling slouží jako zklidňující a rychlý prostředek k hloubkovému čištění pleti. Většina dermatologů se shoduje na tom, že pravidelný peeling odlučuje odumřelé kožní buňky a jiné nečistoty, které se na pleti usazují, takže séra a zvlhčovače se mohou snáze absorbovat.

…s osobním přístupem

Pleť může být pro některé zákazníky velmi osobním tématem. Když propagujete výrobky z řady ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE, buďte citliví k potřebám svých zákazníků, zároveň se snažte zdůraznit klíčové výhody těchto výrobků, jimiž se odlišují od ostatních:


  1. Snížení viditelnosti pórů


  2. Potlačení nadměrné produkce kožního mazu


  3. Přírodní ingredience prověřené dlouholetým výzkumem


  4. Testováno alergology a dermatology


  5. Vhodné pro všechny typy pleti


Pokud si zakoupíte kombinaci ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Power Duo, ušetříte 10 % oproti nákupu samostatných výrobků, zůstane Vám však zachována plná hodnota B.h./O.o. Využijte této výhody a objednejte si ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Power Duo již nyní.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím