Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Péče po slunění

ARTISTRY

Jak nejlépe pečovat o pleť poté, co je vystavena slunci? Vše Vám vysvětlí Michelle D’Allaird.

Léto ... horko, pláže, modrá obloha, spousta slunce ... a pigmentace pleti! Všichni dobře víte, že hlavním důvodem nadměrné pigmentace je UV záření, kterému jsme nejvíce vystaveni právě v létním období.

Vědci značky ARTISTRYTM věnovali roky vývoji trojrozměrného rozjasňujícího systému ARTISTRY IDEAL RADIANCETM, jehož cílem je snížit viditelnost nežádoucích tmavých skvrn, nejednotnost tónu pleti a pigmentaci. Systém je založený na pokročilých technologiích, zlepšuje jas pleti a zároveň brání její další pigmentaci. A právě díky těmto vlastnostem jsou výrobky řady ARTISTRY IDEAL RADIANCE ideálním řešením pro letní měsíce i mimo ně.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systém

Jednoduchý ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systém lze snadno začlenit do jakéhokoli režimu péče o pleť. Vždy pamatujte na čištění, tonizaci, péči, oční krém a hydrataci. Celou kúru završte denní ochranou, která při udržování mladistvé pleti hraje jednu z nejdůležitějších rolí.

Součástí ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systému jsou dva fantastické pečující výrobky. ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esence zajišťuje vysoce účinné celkové rozjasnění pleti. ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektor zase působí jako intenzivní ošetření odolných tmavých skvrn – pigmentace, o které jsme hovořili v minulých číslech magazínu Amagram Online. Po těchto pečujících výrobcích naneste nejdokonalejší hydratační výrobek – ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující hydratační krém. Jak dobře víte, během dne je zcela zásadní používat ochranu proti slunci. Já sama nikdy nevycházím z domu bez ARTISTRY Víceúčelového krému SPF 30 – obzvláště v letních měsících.

ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum

Optimálního rozjasnění dosáhnete, pokud budete ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systém používat na den i noc. Pokud odmítáte strávit i jediný den bez ARTISTRY YOUTH XTENDTM Koncentrovaného séra – žádný strach! ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esenci můžete používat během dne a ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum nanášet na noc – vytvoříte tak ideální spojení!

Pleť máte jen jednu. Chraňte ji, hydratujte ji a pečujte o ni tak, aby byla krásná po celý život!

Popis symbolů:

Všechny typy pleti

Na den

Na noc

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím