Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vlivy slunce

ARTISTRY

Slunce je možná dar, ale nezapomeňte před ním chránit svou nádhernou pleť!

V několika posledních měsících jsme se v této části zaměřovali na nutnost péče o pleť, zjistili jsme, jak pleť funguje, a dozvěděli se více o vlivech na vzhled a stárnutí pleti. Jak si zajisté pamatujete z našich předchozích článků, zdravá krása naší pleti je založena na našich vlastních volbách: stárnutí pleti je z 90 % způsobeno vnějšími vlivy, jako je například sluneční záření, kouření, znečištění, špatná výživa a nesprávná péče o pleť. Tajemství zdravé pleti je
z 80 % založeno na správné péči.

Tento měsíc zjistíme více o ochranném faktoru (SPF) a výhodách, které nabízí během dlouhých slunečných dnů. Mnozí lidé se domnívají, že pokud netráví příliš mnoho času venku, nechodí na pláž nebo se neopalují, nemusí používat výrobky s ochranným faktorem SPF. Jen přechod k autu, na autobusovou zastávku, do obchodu nebo vyzvednutí dětí ze školy je dostatečně dlouhá doba na to, abychom byli vystaveni nebezpečnému letnímu
UV záření.

Přestože je zcela přirozené, že se v létě snažíme trávit více času venku, mnozí z nás si ani neuvědomují, že jsou v tomto ročním období více vystaveni slunečnímu záření. Venku je teplo a jasno. Během letních měsíců jsou dny delší a lze se zapojit do mnoha zajímavých aktivit. Můžete se tak dobře bavit, že si ani neuvědomíte, jak dlouho jste již venku, ani kdy jste naposledy použili opalovací krém – nebo že je čas opalovací krém znovu nanést. Trávíte-li mnoho času v přírodě, měli byste minimálně 20 až 30 minut před odchodem z domu použít výrobek péče o pleť s ochranným faktorem SPF 30. Po několika hodinách byste měli krém nanést znovu (počet hodin závisí na Vaší aktivitě – např. plavání).

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím